align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL-center 2018/19
  Zapisnik: 22. krog 27.04.19
   TEKMA: Arne Tabor 69 - Zagorje 0 : 3 (0 : 1)
   Kraj: Ljubljana - Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod    Gledalcev: 130
   Glavni sodnik Šabanagić Denis
   1. pomočnik: Habuš Žan
   2. pomočnik: Vreček Bor
   Delegat: Ponikvar Janko
   POSTAVI
   Arne Tabor 69
Priimek in ime
  1  Lipovac Tim (V)
  2  Kalin Tim
  4  Simič Jon
  5  Tratnik Klemen
  7  Lesar Lenart
  8  Trivunčevič Dragan
  9  Gomboši Roman
  10  Bokal Žiga (K)
  14  Srovin Nejc
  15  Marinović Siniša
  18  Olivo Erik
   Zagorje
Priimek in ime
  1  Mrežar Domen (V)
  2  Novak Gal
  3  Gorišek Anže
  4  Nahtigal Tomaž (K)
  7  Kurež Gašper
  9  Zupančič Simon
  10  Mlinar Tilen
  11  Vodeb Nik
  14  Pirc Rok
  15  Tot Aljaž
  16  Kunič Domen
  Rezervni igralci
  3  Novak Gal
  6  Kujovič Selvad
  13  Platiša Jošt
  Rezervni igralci
  8  Kranjc Matija
  17  Klančišar Luka
  18  Kurež Anej
  95  Holešek Jure (V)
   TRENER
   Arne Tabor 69
   Sajovic Marko
   Zagorje
   Škofca Anton
   STRELCI
   Arne Tabor 69
   Zagorje
   0 : 1 10 - Mlinar Tilen (43')
   0 : 2 7 - Kurež Gašper (62')
   0 : 3 14 - Pirc Rok (88')
   OPOMINJANI
   Arne Tabor 69
    5 - Tratnik Klemen (40')
    10 - Bokal Žiga (87')
   Zagorje
    8 - Kranjc Matija (84')
   IZKLJUČENI
   Arne Tabor 69
    10 - Bokal Žiga (87')
   Zagorje
   MENJAVE
   Arne Tabor 69
  Minuta  Igralec
  71'     3 - Novak Gal
       18 - Olivo Erik
   Zagorje
  Minuta  Igralec
  71'     8 - Kranjc Matija
       15 - Tot Aljaž
  74'     18 - Kurež Anej
       7 - Kurež Gašper
  78'     17 - Klančišar Luka
       9 - Zupančič Simon
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
27. krog 01.06.19
Žiri : Svoboda Ljubljana 1 : 1
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 2 : 1
Komenda : Arne Tabor 69 2 : 2
Bled Hirter : Ivančna Gorica 1 : 0
Sava Kranj : Zagorje 4 : 2
GNL-člani 2018/19
22. krog 01.06.19
Velesovo : Preddvor 3 : 2
Visoko : Šobec Lesce 1 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Škofja Loka 2 : 1
Polet : Niko Železniki 3 : 2
Bohinj : Zarica Kranj 2 : 0
Bitnje dobrozasenci.si : Britof 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan