align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL-center 2018/19
  Zapisnik: 22. krog 27.04.19
   TEKMA: Tinex Šenčur - Sava Kranj 1 : 1 (0 : 1)
   Kraj: Šenčur - Športni park Šenčur    Gledalcev: 200
   Glavni sodnik Lazić Aleksandar
   1. pomočnik: Čeganjac Andrej
   2. pomočnik: Čiča Miodrag
   Delegat: Rešek Edo
   POSTAVI
   Tinex Šenčur
Priimek in ime
  1  Ibrahimagić Belmin (V)
  7  Fende Gašper
  10  Ivanuša David
  11  Kokalj Samo (K)
  13  Jogić Ervin
  14  Repnik Gašper
  15  Šmid Klavdij
  18  Bodiroža Aleksandar
  20  Zupan Tom
  21  Topić Aleksander
  55  Arsić Srđan
   Sava Kranj
Priimek in ime
  4  Zukanovič Jure
  5  Iličič Luka
  7  Beganović Nermin
  8  Kongnyuy Dinnyuy
  9  Krajnik Žan
  10  Ivanovski Miran
  11  Zajc Erazem
  12  Rakovič Jan (V)
  22  Kuraj Jaka
  27  Ljubijankić Emir
  36  Dojčinović Vladimir (K)
  Rezervni igralci
  4  Vreček Matej
  9  Markič Luka
  12  Pečnik Matic (V)
  17  Jerič Kajetan
  22  Družinec Domen
  Rezervni igralci
  17  Babić Josip
  20  Peklar Domen
  21  Jordan Krištof
  23  Marinković Bojan
  33  Marijan Damir
  40  Dojčinović Aleksandar
   TRENER
   Tinex Šenčur
   Sava Kranj
   STRELCI
   Tinex Šenčur
   1 : 1 11 - Kokalj Samo (80') 11m
   Sava Kranj
   0 : 1 7 - Beganović Nermin (34')
   OPOMINJANI
   Tinex Šenčur
    20 - Zupan Tom (90')
   Sava Kranj
    36 - Dojčinović Vladimir (41')
    20 - Peklar Domen (55')
    9 - Krajnik Žan (67')
    27 - Ljubijankić Emir (67')
    12 - Rakovič Jan (94')
   IZKLJUČENI
   Tinex Šenčur
   Sava Kranj
    36 - Dojčinović Vladimir (94')
   MENJAVE
   Tinex Šenčur
  Minuta  Igralec
  62'     22 - Družinec Domen
       21 - Topić Aleksander
  66'     4 - Vreček Matej
       15 - Šmid Klavdij
  72'     17 - Jerič Kajetan
       18 - Bodiroža Aleksandar
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  53'     20 - Peklar Domen
       7 - Beganović Nermin
  68'     23 - Marinković Bojan
       9 - Krajnik Žan
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
1. krog 17.08.19
Tinex Šenčur : TKK Tolmin 2 : 3
Primorje : Fama Vipava 2 : 0
Adria : Kočevje 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Sava Kranj 3 : 1
Ilirija 1911 : Elta Izola 2 : 2
Žiri : Arne Tabor 69 0 : 0
Bled Hirter : Brinje Grosuplje 0 : 6
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan