align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL-center 2018/19
  Zapisnik: 22. krog 28.04.19
   TEKMA: Brinje Grosuplje - Žiri 1 : 2 (1 : 1)
   Kraj: Grosuplje - Stadion Brinje Grosuplje    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Begič Amel
   1. pomočnik: Kolenc Leon
   2. pomočnik: Kos Damjan
   Delegat: Vozlič Vinko
   POSTAVI
   Brinje Grosuplje
Priimek in ime
  1  Cvijić Nikola (V)
  2  Abdić Adnan
  3  Šparovec Anže
  5  Škerlj Luka
  7  Cimerman Jaka
  8  Debeljak Jan
  9  Potočar Primož
  11  Tomšič Kevin
  13  Strajnar Nal
  19  Šporar Rok
  20  Boh Denis (K)
   Žiri
Priimek in ime
  1  Zupet Klemen (V)
  2  Tratnik Matic
  4  Orešnik Krištof
  7  Eržen Nace
  8  Kavčič Anže
  10  Burjek Rok
  11  Krolnik Jaka Bric
  12  Frelih Boštjan
  15  Domijan Rok (K)
  16  Stožinič Alexander
  19  Koblar Jan
  Rezervni igralci
  4  Mahič Al
  6  Nasić Amir
  10  Rexhepi Florgent
  12  Štampfel Boštjan (V)
  14  Božič Maj
  15  Pajnkihar Luka
  17  Hudin Žan
  Rezervni igralci
  3  Kunc Domen
  5  Gligorević Goran
  6  Peternel Matej
  9  Gligorević Zoran
  14  Eisele Nani
  17  Čuk Anže
  30  Likar Domen (V)
   TRENER
   Brinje Grosuplje
   Markovič Goran
   Žiri
   Frelih Boris
   STRELCI
   Brinje Grosuplje
   1 : 0 20 - Boh Denis (40')
   Žiri
   1 : 1 7 - Eržen Nace (43')
   1 : 2 11 - Krolnik Jaka Bric (61')
   OPOMINJANI
   Brinje Grosuplje
    5 - Škerlj Luka (33')
    20 - Boh Denis (79')
    3 - Šparovec Anže (80')
    15 - Pajnkihar Luka (90')
   Žiri
   IZKLJUČENI
   Brinje Grosuplje
   Žiri
   MENJAVE
   Brinje Grosuplje
  Minuta  Igralec
  62'     10 - Rexhepi Florgent
       7 - Cimerman Jaka
  62'     17 - Hudin Žan
       9 - Potočar Primož
  70'     15 - Pajnkihar Luka
       5 - Škerlj Luka
  70'     14 - Božič Maj
       13 - Strajnar Nal
  76'     4 - Mahič Al
       8 - Debeljak Jan
   Žiri
  Minuta  Igralec
  72'     9 - Gligorević Zoran
       15 - Domijan Rok
  80'     17 - Čuk Anže
       11 - Krolnik Jaka Bric
  89'     3 - Kunc Domen
       19 - Koblar Jan
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
1. krog 17.08.19
Tinex Šenčur : TKK Tolmin 2 : 3
Primorje : Fama Vipava 2 : 0
Adria : Kočevje 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Sava Kranj 3 : 1
Ilirija 1911 : Elta Izola 2 : 2
Žiri : Arne Tabor 69 0 : 0
Bled Hirter : Brinje Grosuplje 0 : 6
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan