align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL-center 2018/19
  Zapisnik: 22. krog 28.04.19
   TEKMA: Komenda - Bled Hirter 0 : 3 (0 : 0)
   Kraj: Komenda - Igrišče Komenda    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Halilović Denis
   1. pomočnik: Mijatović Veljko
   2. pomočnik: Radusinović Davorin
   Delegat: Ajdovec Rafael
   POSTAVI
   Komenda
Priimek in ime
  1  Vrečič Lenart (V)
  4  Štrancar Klemen
  6  Kačar Miha (K)
  7  Rahne Nik
  9  Iglič Anže
  13  Ibranović Dino
  14  Kočar Jernej
  15  Kovačevič Kristjan
  16  Tomažin Žan Žak
  18  Hribar Matevž
  99  Cvelfer Domadenik Jan
   Bled Hirter
Priimek in ime
  2  Varl Boštjan
  3  Djukić Darko
  6  Udrih Jure
  8  Ambrožič Nejc
  9  Remškar Moreno
  10  Čamdžić Ermin (K)
  12  Halilović Alan (V)
  17  Grašič Rok
  18  Grilc Marko
  19  Cankar Anže
  20  Križaj Jure
  Rezervni igralci
  5  Žinič Igor
  10  Vasilić Aleksandar
  11  Muzaferović Hasan
  17  Džafič Alen
  19  Baloh Urban
  20  Rožman Anže
  22  Jerman Žan Luka (V)
  Rezervni igralci
  1  Škrjanec Anže (V)
  5  Gaberšček Boštjan
  13  Stanko Ladislav
  14  Wolhar Jan
  15  Majnik Miha
  16  Vukić Aleks
   TRENER
   Komenda
   Mitič Radivoje
   Bled Hirter
   Dolinar Aleš
   STRELCI
   Komenda
   Bled Hirter
   0 : 1 10 - Čamdžić Ermin (55')
   0 : 2 9 - Remškar Moreno (70')
   0 : 3 19 - Cankar Anže (88')
   OPOMINJANI
   Komenda
    16 - Tomažin Žan Žak (13')
   Bled Hirter
    17 - Grašič Rok (84')
   IZKLJUČENI
   Komenda
   Bled Hirter
   MENJAVE
   Komenda
  Minuta  Igralec
  62'     19 - Baloh Urban
       16 - Tomažin Žan Žak
  62'     10 - Vasilić Aleksandar
       15 - Kovačevič Kristjan
  70'     5 - Žinič Igor
       7 - Rahne Nik
  70'     11 - Muzaferović Hasan
       18 - Hribar Matevž
  84'     20 - Rožman Anže
       6 - Kačar Miha
   Bled Hirter
  Minuta  Igralec
  66'     15 - Majnik Miha
       2 - Varl Boštjan
  84'     5 - Gaberšček Boštjan
       20 - Križaj Jure
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan