align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL-center 2018/19
  Zapisnik: 23. krog 04.05.19
   TEKMA: Zagorje - Brinje Grosuplje 2 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Zagorje - Mestni stadion Zagorje    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Kondić Božo
   1. pomočnik: Šekić Haris
   2. pomočnik: Čeganjac Andrej
   Delegat: Bojovič Miomir
   POSTAVI
   Zagorje
Priimek in ime
  1  Mrežar Domen (V)
  2  Novak Gal
  3  Gorišek Anže
  4  Nahtigal Tomaž (K)
  8  Kurež Gašper
  9  Zupančič Simon
  10  Mlinar Tilen
  11  Vodeb Nik
  14  Pirc Rok
  15  Tot Aljaž
  16  Kunič Domen
   Brinje Grosuplje
Priimek in ime
  2  Abdić Adnan
  3  Šparovec Anže
  7  Cimerman Jaka
  8  Debeljak Jan
  9  Potočar Primož
  12  Štampfel Boštjan (V)
  13  Strajnar Nal
  14  Hadžipašić Alen
  15  Rexhepi Florgent
  17  Pajnkihar Luka
  19  Šporar Rok (K)
  Rezervni igralci
  7  Perić Ivica
  12  Holešek Jure (V)
  17  Klančišar Luka
  18  Kurež Anej
  Rezervni igralci
  1  Stevanović Nikola (V)
  4  Mahič Al
  5  Nasić Amir
  6  Petrič David
  11  Hudin Žan
  16  Božič Maj
   TRENER
   Zagorje
   Škofca Anton
   Brinje Grosuplje
   Markovič Goran
   STRELCI
   Zagorje
   1 : 0 8 - Kurež Gašper (70')
   2 : 0 9 - Zupančič Simon (75')
   Brinje Grosuplje
   OPOMINJANI
   Zagorje
    10 - Mlinar Tilen (25')
   Brinje Grosuplje
    17 - Pajnkihar Luka (92')
   IZKLJUČENI
   Zagorje
   Brinje Grosuplje
   MENJAVE
   Zagorje
  Minuta  Igralec
  72'     17 - Klančišar Luka
       10 - Mlinar Tilen
  79'     18 - Kurež Anej
       9 - Zupančič Simon
  79'     7 - Perić Ivica
       8 - Kurež Gašper
   Brinje Grosuplje
  Minuta  Igralec
  70'     11 - Hudin Žan
       9 - Potočar Primož
  70'     4 - Mahič Al
       7 - Cimerman Jaka
  73'     6 - Petrič David
       13 - Strajnar Nal
  73'     16 - Božič Maj
       14 - Hadžipašić Alen
  82'     5 - Nasić Amir
       2 - Abdić Adnan
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
1. krog 17.08.19
Tinex Šenčur : TKK Tolmin 2 : 3
Primorje : Fama Vipava 2 : 0
Adria : Kočevje 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Sava Kranj 3 : 1
Ilirija 1911 : Elta Izola 2 : 2
Žiri : Arne Tabor 69 0 : 0
Bled Hirter : Brinje Grosuplje 0 : 6
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan