align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL-center 2018/19
  Zapisnik: 23. krog 04.05.19
   TEKMA: Sava Kranj - Komenda 2 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Kranj - Stražišče - Športni center Stražišče    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Tozan Mateo
   1. pomočnik: Cerovac Daniel
   2. pomočnik: Benko Danijel
   Delegat: Vidmar Blaž
   POSTAVI
   Sava Kranj
Priimek in ime
  3  Kuraj Jaka
  4  Zukanovič Jure (K)
  5  Iličič Luka
  7  Beganović Nermin
  8  Kongnyuy Dinnyuy
  9  Krajnik Žan
  10  Ivanovski Miran
  11  Jerina Matic
  12  Rakovič Jan (V)
  20  Peklar Domen
  26  Zajc Erazem
   Komenda
Priimek in ime
  6  Kačar Miha (K)
  7  Rahne Nik
  9  Iglič Anže
  13  Ibranović Dino
  14  Kočar Jernej
  15  Kovačevič Kristjan
  16  Tomažin Žan Žak
  17  Džafič Alen
  18  Hribar Matevž
  22  Jerman Žan Luka (V)
  99  Cvelfer Domadenik Jan
  Rezervni igralci
  21  Jordan Krištof
  22  Maček Mitja
  23  Kondić Stefan
  40  Dojčinović Aleksandar
  Rezervni igralci
  1  Vrečič Lenart (V)
  5  Žinič Igor
  10  Vasilić Aleksandar
  19  Baloh Urban
  20  Rožman Anže
   TRENER
   Sava Kranj
   Komenda
   Mitič Radivoje
   STRELCI
   Sava Kranj
   1 : 0 40 - Dojčinović Aleksandar (82')
   2 : 0 40 - Dojčinović Aleksandar (89')
   Komenda
   OPOMINJANI
   Sava Kranj
    7 - Beganović Nermin (28')
    9 - Krajnik Žan (88')
   Komenda
    7 - Rahne Nik (24')
    17 - Džafič Alen (36')
    14 - Kočar Jernej (70')
   IZKLJUČENI
   Sava Kranj
   Komenda
   MENJAVE
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  65'     40 - Dojčinović Aleksandar
       7 - Beganović Nermin
  79'     23 - Kondić Stefan
       20 - Peklar Domen
  90'     22 - Maček Mitja
       9 - Krajnik Žan
   Komenda
  Minuta  Igralec
  46'     19 - Baloh Urban
       17 - Džafič Alen
  65'     10 - Vasilić Aleksandar
       15 - Kovačevič Kristjan
  85'     5 - Žinič Igor
       16 - Tomažin Žan Žak
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
1. krog 17.08.19
Tinex Šenčur : TKK Tolmin 2 : 3
Primorje : Fama Vipava 2 : 0
Adria : Kočevje 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Sava Kranj 3 : 1
Ilirija 1911 : Elta Izola 2 : 2
Žiri : Arne Tabor 69 0 : 0
Bled Hirter : Brinje Grosuplje 0 : 6
GNL-člani 2018/19
22. krog 01.06.19
Velesovo : Preddvor 3 : 2
Visoko : Šobec Lesce 1 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Škofja Loka 2 : 1
Polet : Niko Železniki 3 : 2
Bohinj : Zarica Kranj 2 : 0
Bitnje dobrozasenci.si : Britof 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan