align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL-center 2018/19
  Zapisnik: 24. krog 11.05.19
   TEKMA: Svoboda Ljubljana - Sava Kranj 2 : 1 (0 : 1)
   Kraj: Ljubljana - Športni park Svoboda, Ljubljana    Gledalcev: 110
   Glavni sodnik Lacković Marko
   1. pomočnik: Perger Primož
   2. pomočnik: Horvat Denis
   Delegat: Petrovič Novica
   POSTAVI
   Svoboda Ljubljana
Priimek in ime
  1  Lalić Goran (V)
  6  Radić Igor
  7  Plavšič Vajde Nik
  8  Đokić Aleksandar
  9  Aličaič Anel (K)
  10  Dindič Jasmin
  11  Ajkić Adis
  15  Primožič Ambrož
  16  Raspashkovski Vasko
  17  Palčič Žan
  18  Cimprič Gašper
   Sava Kranj
Priimek in ime
  1  Rakovič Jan (V)
  3  Kuraj Jaka
  4  Zukanovič Jure
  5  Iličič Luka
  7  Beganović Nermin
  8  Kongnyuy Dinnyuy
  9  Zajc Erazem
  10  Ivanovski Miran
  11  Jerina Matic
  20  Peklar Domen
  36  Dojčinović Vladimir (K)
  Rezervni igralci
  2  Maksimovič Haris
  4  Nuhanovič Edi
  5  Judež Klemen
  13  Lapuh Gaber
  14  Peulić Nikola
  24  Ivanov Dražen (V)
  Rezervni igralci
  21  Marinković Bojan
  22  Jordan Krištof
  23  Pehlić Suad
  33  Marijan Damir
  40  Dojčinović Aleksandar
   TRENER
   Svoboda Ljubljana
   Jedinko Perica
   Sava Kranj
   STRELCI
   Svoboda Ljubljana
   1 : 1 4 - Nuhanovič Edi (65')
   2 : 1 18 - Cimprič Gašper (81')
   Sava Kranj
   0 : 1 8 - Kongnyuy Dinnyuy (36')
   OPOMINJANI
   Svoboda Ljubljana
    18 - Cimprič Gašper (42')
    7 - Plavšič Vajde Nik (61')
    5 - Judež Klemen (74')
   Sava Kranj
    11 - Jerina Matic (69')
    40 - Dojčinović Aleksandar (89')
   IZKLJUČENI
   Svoboda Ljubljana
   Sava Kranj
   MENJAVE
   Svoboda Ljubljana
  Minuta  Igralec
  46'     4 - Nuhanovič Edi
       16 - Raspashkovski Vasko
  46'     5 - Judež Klemen
       17 - Palčič Žan
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  46'     23 - Pehlić Suad
       20 - Peklar Domen
  64'     40 - Dojčinović Aleksandar
       7 - Beganović Nermin
  76'     21 - Marinković Bojan
       10 - Ivanovski Miran
  76'     22 - Jordan Krištof
       3 - Kuraj Jaka
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
1. krog 17.08.19
Tinex Šenčur : TKK Tolmin 2 : 3
Primorje : Fama Vipava 2 : 0
Adria : Kočevje 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Sava Kranj 3 : 1
Ilirija 1911 : Elta Izola 2 : 2
Žiri : Arne Tabor 69 0 : 0
Bled Hirter : Brinje Grosuplje 0 : 6
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan