align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL-center 2018/19
  Zapisnik: 24. krog 11.05.19
   TEKMA: Arne Tabor 69 - Bled Hirter 0 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Ljubljana - Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Antič Mihael
   1. pomočnik: Biškup Matej
   2. pomočnik: Dedić Elmedin
   Delegat: Klarič Jernej
   POSTAVI
   Arne Tabor 69
Priimek in ime
  1  Lipovac Tim (V)
  2  Novak Gal
  5  Lesar Lenart
  7  Škerl Filip
  8  Trivunčevič Dragan
  9  Gomboši Roman
  10  Olivo Erik
  13  Platiša Jošt
  14  Srovin Nejc
  15  Marinović Siniša (K)
  20  Vukšinič Gregor
   Bled Hirter
Priimek in ime
  2  Varl Boštjan
  3  Djukić Darko
  6  Udrih Jure
  8  Ambrožič Nejc
  9  Remškar Moreno
  10  Čamdžić Ermin
  12  Halilović Alan (V)
  13  Stanko Ladislav (K)
  18  Grilc Marko
  19  Cankar Anže
  20  Križaj Jure
  Rezervni igralci
  3  Kalin Tim
  6  Kujovič Selvad
  11  Tratnik Klemen
  16  Vehabović Nedim
  Rezervni igralci
  1  Škrjanec Anže (V)
  4  Fermišek Tadej
  5  Gaberšček Boštjan
  7  Trelc Janez
  14  Wolhar Jan
  15  Majnik Miha
  16  Vukić Aleks
   TRENER
   Arne Tabor 69
   Sajovic Marko
   Bled Hirter
   Dolinar Aleš
   STRELCI
   Arne Tabor 69
   Bled Hirter
   0 : 1 10 - Čamdžić Ermin (81')
   OPOMINJANI
   Arne Tabor 69
    15 - Marinović Siniša (14')
    10 - Olivo Erik (37')
    13 - Platiša Jošt (48')
    20 - Vukšinič Gregor (89')
   Bled Hirter
    20 - Križaj Jure (11')
   IZKLJUČENI
   Arne Tabor 69
   Bled Hirter
   MENJAVE
   Arne Tabor 69
  Minuta  Igralec
  68'     11 - Tratnik Klemen
       10 - Olivo Erik
  68'     16 - Vehabović Nedim
       9 - Gomboši Roman
  84'     3 - Kalin Tim
       2 - Novak Gal
   Bled Hirter
  Minuta  Igralec
  68'     4 - Fermišek Tadej
       20 - Križaj Jure
  75'     15 - Majnik Miha
       19 - Cankar Anže
  87'     16 - Vukić Aleks
       13 - Stanko Ladislav
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan