align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL-center 2018/19
  Zapisnik: 23. krog 15.05.19
   TEKMA: Bled Hirter - Svoboda Ljubljana 2 : 2 (0 : 0)
   Kraj: Bled - Športni park Bledec, Bled    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Janžekovič Borut
   1. pomočnik: Mileta Lovro
   2. pomočnik: Janžekovič Klemen Tilen
   Delegat: Petrovič Novica
   POSTAVI
   Bled Hirter
Priimek in ime
  2  Varl Boštjan
  3  Djukić Darko
  4  Fermišek Tadej
  6  Udrih Jure
  8  Ambrožič Nejc
  9  Remškar Moreno
  10  Čamdžić Ermin
  12  Halilović Alan (V)
  13  Stanko Ladislav (K)
  17  Grašič Rok
  19  Cankar Anže
   Svoboda Ljubljana
Priimek in ime
  4  Nuhanovič Edi
  6  Radić Igor
  7  Plavšič Vajde Nik
  8  Đokić Aleksandar
  9  Aličaič Anel (K)
  10  Dindič Jasmin
  11  Ajkić Adis
  15  Volaš Goran
  17  Kolar Klemen
  18  Cimprič Gašper
  99  Lalić Goran (V)
  Rezervni igralci
  1  Škrjanec Anže (V)
  7  Trelc Janez
  14  Wolhar Jan
  15  Majnik Miha
  16  Vukić Aleks
  18  Grilc Marko
  20  Križaj Jure
  Rezervni igralci
  13  Lapuh Gaber
  14  Peulić Nikola
  16  Raspashkovski Vasko
  24  Ivanov Dražen (V)
   TRENER
   Bled Hirter
   Svoboda Ljubljana
   Jedinko Perica
   STRELCI
   Bled Hirter
   1 : 0 10 - Čamdžić Ermin (64')
   2 : 2 13 - Stanko Ladislav (90') 11m
   Svoboda Ljubljana
   1 : 1 10 - Dindič Jasmin (71')
   1 : 2 9 - Aličaič Anel (89') 11m
   OPOMINJANI
   Bled Hirter
    4 - Fermišek Tadej (14')
    16 - Vukić Aleks (82')
   Svoboda Ljubljana
    4 - Nuhanovič Edi (53')
    8 - Đokić Aleksandar (63')
   IZKLJUČENI
   Bled Hirter
   Svoboda Ljubljana
   MENJAVE
   Bled Hirter
  Minuta  Igralec
  58'     15 - Majnik Miha
       19 - Cankar Anže
  58'     20 - Križaj Jure
       17 - Grašič Rok
  75'     16 - Vukić Aleks
       8 - Ambrožič Nejc
  75'     14 - Wolhar Jan
       10 - Čamdžić Ermin
  84'     7 - Trelc Janez
       9 - Remškar Moreno
   Svoboda Ljubljana
  Minuta  Igralec
  83'     16 - Raspashkovski Vasko
       4 - Nuhanovič Edi
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
1. krog 17.08.19
Tinex Šenčur : TKK Tolmin 2 : 3
Primorje : Fama Vipava 2 : 0
Adria : Kočevje 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Sava Kranj 3 : 1
Ilirija 1911 : Elta Izola 2 : 2
Žiri : Arne Tabor 69 0 : 0
Bled Hirter : Brinje Grosuplje 0 : 6
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan