align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL-center 2018/19
  Zapisnik: 25. krog 18.05.19
   TEKMA: Žiri - Komenda 5 : 2 (2 : 1)
   Kraj: Žiri - Stadion Polje Žiri    Gledalcev: 150
   Glavni sodnik Bubek Alen
   1. pomočnik: Černe Tomaž
   2. pomočnik: Jug Tadej
   Delegat: Šturm Emil
   POSTAVI
   Žiri
Priimek in ime
  1  Zupet Klemen (V)
  2  Tratnik Matic
  4  Orešnik Krištof
  7  Eržen Nace
  8  Kavčič Anže
  10  Burjek Rok
  11  Krolnik Jaka Bric
  12  Frelih Boštjan
  13  Brence Benjamin
  15  Domijan Rok (K)
  16  Stožinič Alexander
   Komenda
Priimek in ime
  1  Vrečič Lenart (V)
  4  Štrancar Klemen
  7  Rahne Nik
  9  Iglič Anže
  10  Vasilić Aleksandar
  13  Ibranović Dino (K)
  14  Kočar Jernej
  16  Tomažin Žan Žak
  17  Džafič Alen
  18  Hribar Matevž
  99  Cvelfer Domadenik Jan
  Rezervni igralci
  3  Kunc Domen
  5  Gligorević Goran
  6  Peternel Matej
  9  Gligorević Zoran
  14  Eisele Nani
  17  Čuk Anže
  30  Likar Domen (V)
  Rezervni igralci
  5  Žinič Igor
  11  Muzaferović Hasan
  15  Kovačevič Kristjan
  19  Baloh Urban
  20  Rožman Anže
  22  Jerman Žan Luka (V)
   TRENER
   Žiri
   Frelih Boris
   Komenda
   Mitič Radivoje
   STRELCI
   Žiri
   1 : 0 11 - Krolnik Jaka Bric (23')
   2 : 0 2 - Tratnik Matic (29')
   3 : 1 7 - Eržen Nace (62')
   4 : 2 14 - Eisele Nani (87')
   5 : 2 9 - Gligorević Zoran (91')
   Komenda
   2 : 1 7 - Rahne Nik (37')
   3 : 2 7 - Rahne Nik (75')
   OPOMINJANI
   Žiri
    13 - Brence Benjamin (32')
    16 - Stožinič Alexander (36')
    6 - Peternel Matej (88')
   Komenda
    13 - Ibranović Dino (23')
    9 - Iglič Anže (90')
   IZKLJUČENI
   Žiri
   Komenda
   MENJAVE
   Žiri
  Minuta  Igralec
  69'     17 - Čuk Anže
       2 - Tratnik Matic
  82'     9 - Gligorević Zoran
       15 - Domijan Rok
  85'     6 - Peternel Matej
       10 - Burjek Rok
  85'     14 - Eisele Nani
       7 - Eržen Nace
   Komenda
  Minuta  Igralec
  57'     19 - Baloh Urban
       17 - Džafič Alen
  57'     15 - Kovačevič Kristjan
       16 - Tomažin Žan Žak
  78'     20 - Rožman Anže
       18 - Hribar Matevž
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
1. krog 17.08.19
Tinex Šenčur : TKK Tolmin 2 : 3
Primorje : Fama Vipava 2 : 0
Adria : Kočevje 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Sava Kranj 3 : 1
Ilirija 1911 : Elta Izola 2 : 2
Žiri : Arne Tabor 69 0 : 0
Bled Hirter : Brinje Grosuplje 0 : 6
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan