align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL-center 2018/19
  Zapisnik: 25. krog 18.05.19
   TEKMA: Ivančna Gorica - Zagorje 1 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Ivančna Gorica - Stadion Ivančna Gorica    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Tozan Mateo
   1. pomočnik: Gornik Nejc
   2. pomočnik: Benko Danijel
   Delegat: Mitrovič Milan
   POSTAVI
   Ivančna Gorica
Priimek in ime
  1  Kruljac Tim (V)
  2  Mahić Dino
  4  Gvardjančič Jernej
  7  Šajn Marko (K)
  9  Vranešič Žak
  10  Hokić Deniel
  11  Kočevar Domen
  14  Guberac Mario
  17  Ožbolt Dominik
  19  Rozina Primož
  20  Kralj Tilen
   Zagorje
Priimek in ime
  1  Mrežar Domen (V)
  2  Novak Gal
  3  Gorišek Anže
  4  Nahtigal Tomaž (K)
  7  Kurež Gašper
  9  Zupančič Simon
  10  Mlinar Tilen
  11  Vodeb Nik
  14  Pirc Rok
  15  Tot Aljaž
  16  Kunič Domen
  Rezervni igralci
  6  Smrtnik Matevž
  13  Horžen Patrik
  Rezervni igralci
  8  Kranjc Matija
  17  Klančišar Luka
  18  Holešek Jure
   TRENER
   Ivančna Gorica
   Teinović Dalibor
   Zagorje
   Škofca Anton
   STRELCI
   Ivančna Gorica
   1 : 0 4 - Gvardjančič Jernej (57')
   Zagorje
   1 : 1 9 - Zupančič Simon (58')
   OPOMINJANI
   Ivančna Gorica
    7 - Šajn Marko (34')
    9 - Vranešič Žak (63')
   Zagorje
    2 - Novak Gal (56')
    4 - Nahtigal Tomaž (56')
    17 - Klančišar Luka (74')
    14 - Pirc Rok (92')
   IZKLJUČENI
   Ivančna Gorica
   Zagorje
   MENJAVE
   Ivančna Gorica
  Minuta  Igralec
  61'     13 - Horžen Patrik
       19 - Rozina Primož
  87'     6 - Smrtnik Matevž
       11 - Kočevar Domen
   Zagorje
  Minuta  Igralec
  63'     17 - Klančišar Luka
       7 - Kurež Gašper
  69'     8 - Kranjc Matija
       9 - Zupančič Simon
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
27. krog 01.06.19
Žiri : Svoboda Ljubljana 1 : 1
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 2 : 1
Komenda : Arne Tabor 69 2 : 2
Bled Hirter : Ivančna Gorica 1 : 0
Sava Kranj : Zagorje 4 : 2
GNL-člani 2018/19
22. krog 01.06.19
Velesovo : Preddvor 3 : 2
Visoko : Šobec Lesce 1 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Škofja Loka 2 : 1
Polet : Niko Železniki 3 : 2
Bohinj : Zarica Kranj 2 : 0
Bitnje dobrozasenci.si : Britof 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan