align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL-center 2018/19
  Zapisnik: 25. krog 19.05.19
   TEKMA: Bled Hirter - Brinje Grosuplje 3 : 1 (1 : 0)
   Kraj: Bled - Športni park Bledec, Bled    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Šabanagić Denis
   1. pomočnik: Čeganjac Andrej
   2. pomočnik: Zidar Blaž
   Delegat: Narobe Jakob
   POSTAVI
   Bled Hirter
Priimek in ime
  1  Škrjanec Anže (V)
  2  Varl Boštjan
  3  Djukić Darko
  6  Udrih Jure
  8  Ambrožič Nejc
  9  Remškar Moreno
  10  Čamdžić Ermin
  13  Stanko Ladislav (K)
  17  Grašič Rok
  18  Grilc Marko
  20  Križaj Jure
   Brinje Grosuplje
Priimek in ime
  1  Cvijić Nikola (V)
  2  Abdić Adnan
  3  Šparovec Anže
  4  Mahič Al
  5  Božič Maj
  8  Debeljak Jan
  9  Potočar Primož
  10  Rexhepi Florgent
  11  Tomšič Kevin
  20  Boh Denis (K)
  117  Pajnkihar Luka
  Rezervni igralci
  4  Fermišek Tadej
  5  Gaberšček Boštjan
  7  Trelc Janez
  12  Halilović Alan (V)
  14  Wolhar Jan
  16  Vukić Aleks
  19  Cankar Anže
  Rezervni igralci
  6  Kušar Gal
  12  Štampfel Boštjan (V)
  14  Poljanšek Žan
  16  Petrič David
   TRENER
   Bled Hirter
   Dolinar Aleš
   Brinje Grosuplje
   Markovič Goran
   STRELCI
   Bled Hirter
   1 : 0 20 - Križaj Jure (37')
   2 : 0 6 - Udrih Jure (61')
   3 : 0 10 - Čamdžić Ermin (82')
   Brinje Grosuplje
    20 - Boh Denis (76') 11m
   3 : 1 11 - Tomšič Kevin (89')
   OPOMINJANI
   Bled Hirter
    8 - Ambrožič Nejc (27')
    4 - Fermišek Tadej (76')
   Brinje Grosuplje
   IZKLJUČENI
   Bled Hirter
   Brinje Grosuplje
   MENJAVE
   Bled Hirter
  Minuta  Igralec
  57'     19 - Cankar Anže
       20 - Križaj Jure
  62'     4 - Fermišek Tadej
       3 - Djukić Darko
  66'     14 - Wolhar Jan
       13 - Stanko Ladislav
  66'     16 - Vukić Aleks
       9 - Remškar Moreno
   Brinje Grosuplje
  Minuta  Igralec
  62'     16 - Petrič David
       9 - Potočar Primož
  66'     14 - Poljanšek Žan
       2 - Abdić Adnan
  80'     6 - Kušar Gal
       10 - Rexhepi Florgent
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan