align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL-center 2018/19
  Zapisnik: 24. krog 22.05.19
   TEKMA: Brinje Grosuplje - Ivančna Gorica 2 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Grosuplje - Stadion Brinje Grosuplje    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Matoša Martin
   1. pomočnik: Povšnar Dejan
   2. pomočnik: Kužnik Marjan
   Delegat: Trope Bogdan
   POSTAVI
   Brinje Grosuplje
Priimek in ime
  1  Cvijić Nikola (V)
  2  Abdić Adnan
  3  Šparovec Anže
  4  Mahič Al
  5  Božič Maj
  8  Debeljak Jan
  9  Potočar Primož
  10  Rexhepi Florgent
  11  Tomšič Kevin
  13  Strajnar Nal
  20  Boh Denis (K)
   Ivančna Gorica
Priimek in ime
  1  Kruljac Tim (V)
  2  Mahić Dino
  4  Gvardjančič Jernej
  6  Smrtnik Matevž
  9  Vranešič Žak
  10  Hokić Deniel (K)
  13  Horžen Patrik
  14  Guberac Mario
  16  Rozina Primož
  17  Ožbolt Dominik
  20  Kralj Tilen
  Rezervni igralci
  6  Nasić Amir
  7  Petrič David
  12  Štampfel Boštjan (V)
  14  Poljanšek Žan
  15  Škerlj Luka
  Rezervni igralci
  11  Kočevar Domen
   TRENER
   Brinje Grosuplje
   Markovič Goran
   Ivančna Gorica
   Teinović Dalibor
   STRELCI
   Brinje Grosuplje
   1 : 0 11 - Tomšič Kevin (66')
   2 : 0 11 - Tomšič Kevin (78')
   Ivančna Gorica
   OPOMINJANI
   Brinje Grosuplje
   Ivančna Gorica
    2 - Mahić Dino (21')
    16 - Rozina Primož (32')
   IZKLJUČENI
   Brinje Grosuplje
   Ivančna Gorica
    20 - Kralj Tilen (64')
   MENJAVE
   Brinje Grosuplje
  Minuta  Igralec
  46'     14 - Poljanšek Žan
       9 - Potočar Primož
  62'     15 - Škerlj Luka
       5 - Božič Maj
  68'     6 - Nasić Amir
       13 - Strajnar Nal
  68'     7 - Petrič David
       10 - Rexhepi Florgent
   Ivančna Gorica
  Minuta  Igralec
  54'     11 - Kočevar Domen
       16 - Rozina Primož
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
27. krog 01.06.19
Žiri : Svoboda Ljubljana 1 : 1
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 2 : 1
Komenda : Arne Tabor 69 2 : 2
Bled Hirter : Ivančna Gorica 1 : 0
Sava Kranj : Zagorje 4 : 2
GNL-člani 2018/19
22. krog 01.06.19
Velesovo : Preddvor 3 : 2
Visoko : Šobec Lesce 1 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Škofja Loka 2 : 1
Polet : Niko Železniki 3 : 2
Bohinj : Zarica Kranj 2 : 0
Bitnje dobrozasenci.si : Britof 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan