align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL-center 2018/19
  Zapisnik: 26. krog 25.05.19
   TEKMA: Zagorje - Bled Hirter 2 : 1 (1 : 0)
   Kraj: Zagorje - Mestni stadion Zagorje    Gledalcev: 84
   Glavni sodnik Halilović Denis
   1. pomočnik: Čiča Miodrag
   2. pomočnik: Boškič Andrej
   Delegat: Dobrun Žiga
   POSTAVI
   Zagorje
Priimek in ime
  1  Mrežar Domen (V)
  3  Gorišek Anže
  4  Nahtigal Tomaž (K)
  7  Kurež Gašper
  8  Kranjc Matija
  9  Zupančič Simon
  10  Mlinar Tilen
  11  Vodeb Nik
  14  Pirc Rok
  15  Tot Aljaž
  16  Kunič Domen
   Bled Hirter
Priimek in ime
  2  Varl Boštjan
  3  Djukić Darko
  6  Udrih Jure
  8  Ambrožič Nejc
  10  Čamdžić Ermin
  12  Halilović Alan (V)
  13  Stanko Ladislav (K)
  14  Wolhar Jan
  18  Grilc Marko
  19  Cankar Anže
  20  Križaj Jure
  Rezervni igralci
  2  Burja Aleš
  6  Holešek Jan
  17  Holešek Jure
  18  Kurež Anej
  Rezervni igralci
  1  Škrjanec Anže (V)
  5  Gaberšček Boštjan
  7  Trelc Janez
  15  Majnik Miha
   TRENER
   Zagorje
   Škofca Anton
   Bled Hirter
   Dolinar Aleš
   STRELCI
   Zagorje
   1 : 0 7 - Kurež Gašper (14')
   2 : 0 4 - Nahtigal Tomaž (60') 11m
   Bled Hirter
   2 : 1 14 - Wolhar Jan (90')
   OPOMINJANI
   Zagorje
    14 - Pirc Rok (79')
    1 - Mrežar Domen (85')
   Bled Hirter
    20 - Križaj Jure (47')
    15 - Majnik Miha (71')
   IZKLJUČENI
   Zagorje
   Bled Hirter
   MENJAVE
   Zagorje
  Minuta  Igralec
  72'     2 - Burja Aleš
       8 - Kranjc Matija
  75'     18 - Kurež Anej
       7 - Kurež Gašper
  91'     17 - Holešek Jure
       9 - Zupančič Simon
   Bled Hirter
  Minuta  Igralec
  61'     15 - Majnik Miha
       10 - Čamdžić Ermin
  64'     7 - Trelc Janez
       13 - Stanko Ladislav
  74'     5 - Gaberšček Boštjan
       18 - Grilc Marko
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
27. krog 01.06.19
Žiri : Svoboda Ljubljana 1 : 1
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 2 : 1
Komenda : Arne Tabor 69 2 : 2
Bled Hirter : Ivančna Gorica 1 : 0
Sava Kranj : Zagorje 4 : 2
GNL-člani 2018/19
22. krog 01.06.19
Velesovo : Preddvor 3 : 2
Visoko : Šobec Lesce 1 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Škofja Loka 2 : 1
Polet : Niko Železniki 3 : 2
Bohinj : Zarica Kranj 2 : 0
Bitnje dobrozasenci.si : Britof 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan