align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL-center 2018/19
  Zapisnik: 26. krog 25.05.19
   TEKMA: Brinje Grosuplje - Sava Kranj 3 : 3 (1 : 2)
   Kraj: Grosuplje - Stadion Brinje Grosuplje    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Bubek Alen
   1. pomočnik: Habibović Adis
   2. pomočnik: Benko Danijel
   Delegat: Hafner Marko
   POSTAVI
   Brinje Grosuplje
Priimek in ime
  1  Štampfel Boštjan (V)
  2  Abdić Adnan
  4  Mahič Al
  7  Rexhepi Florgent
  8  Debeljak Jan
  10  Cvijić Nikola
  11  Tomšič Kevin
  13  Strajnar Nal
  17  Pajnkihar Luka
  19  Hudin Žan
  20  Boh Denis (K)
   Sava Kranj
Priimek in ime
  1  Rakovič Jan (V)
  2  Zukanovič Jure
  3  Jordan Krištof
  4  Zajc Erazem
  5  Iličič Luka
  7  Ivanovski Miran
  8  Kongnyuy Dinnyuy
  9  Marinković Bojan
  11  Ljubijankić Emir
  18  Krajnik Žan
  34  Dojčinović Vladimir (K)
  Rezervni igralci
  9  Potočar Primož
  Rezervni igralci
  16  Babić Josip
  17  Vidič Marko
  22  Beganović Nermin
   TRENER
   Brinje Grosuplje
   Sava Kranj
   STRELCI
   Brinje Grosuplje
   1 : 0 10 - Cvijić Nikola (8')
   2 : 2 10 - Cvijić Nikola (60')
   3 : 3 4 - Mahič Al (85')
   Sava Kranj
   1 : 1 11 - Ljubijankić Emir (15')
   1 : 2 11 - Ljubijankić Emir (26')
   2 : 3 9 - Marinković Bojan (70')
   OPOMINJANI
   Brinje Grosuplje
    13 - Strajnar Nal (92')
   Sava Kranj
    3 - Jordan Krištof (45')
    11 - Ljubijankić Emir (72')
   IZKLJUČENI
   Brinje Grosuplje
   Sava Kranj
    3 - Jordan Krištof (57')
   MENJAVE
   Brinje Grosuplje
  Minuta  Igralec
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  69'     22 - Beganović Nermin
       18 - Krajnik Žan
  82'     16 - Babić Josip
       11 - Ljubijankić Emir
  88'     17 - Vidič Marko
       9 - Marinković Bojan
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
27. krog 01.06.19
Žiri : Svoboda Ljubljana 1 : 1
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 2 : 1
Komenda : Arne Tabor 69 2 : 2
Bled Hirter : Ivančna Gorica 1 : 0
Sava Kranj : Zagorje 4 : 2
GNL-člani 2018/19
22. krog 01.06.19
Velesovo : Preddvor 3 : 2
Visoko : Šobec Lesce 1 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Škofja Loka 2 : 1
Polet : Niko Železniki 3 : 2
Bohinj : Zarica Kranj 2 : 0
Bitnje dobrozasenci.si : Britof 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan