align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL-center 2018/19
  Zapisnik: 26. krog 25.05.19
   TEKMA: Svoboda Ljubljana - Komenda 3 : 2 (0 : 1)
   Kraj: Ljubljana - Športni park Svoboda, Ljubljana    Gledalcev: 90
   Glavni sodnik Žganec Mitja
   1. pomočnik: Bohinc Urban
   2. pomočnik: Antolič Jean
   Delegat: Pokovec Vinko
   POSTAVI
   Svoboda Ljubljana
Priimek in ime
  3  Primožič Ambrož
  4  Nuhanovič Edi
  6  Radić Igor
  7  Plavšič Vajde Nik
  8  Đokić Aleksandar
  9  Aličaič Anel (K)
  10  Dindič Jasmin
  11  Ajkić Adis
  15  Volaš Goran
  18  Cimprič Gašper
  99  Lalić Goran (V)
   Komenda
Priimek in ime
  4  Štrancar Klemen
  6  Kačar Miha (K)
  7  Kovačevič Kristjan
  10  Vasilić Aleksandar
  14  Kočar Jernej
  16  Tomažin Žan Žak
  17  Džafič Alen
  18  Hribar Matevž
  20  Rožman Anže
  22  Jerman Žan Luka (V)
  99  Cvelfer Domadenik Jan
  Rezervni igralci
  13  Raspashkovski Vasko
  14  Peulić Nikola
  16  Maksimovič Haris
  17  Škof Blaž
  24  Ivanov Dražen (V)
  Rezervni igralci
  5  Žinič Igor
  15  Zaletel Matic
  19  Baloh Urban
   TRENER
   Svoboda Ljubljana
   Jedinko Perica
   Komenda
   Mitič Radivoje
   STRELCI
   Svoboda Ljubljana
   1 : 1 13 - Raspashkovski Vasko (53')
   2 : 1 8 - Đokić Aleksandar (56') 11m
   3 : 1 10 - Dindič Jasmin (66')
   Komenda
   0 : 1 10 - Vasilić Aleksandar (36')
   3 : 2 19 - Baloh Urban (92')
   OPOMINJANI
   Svoboda Ljubljana
    18 - Cimprič Gašper (5')
    3 - Primožič Ambrož (84')
   Komenda
    10 - Vasilić Aleksandar (53')
   IZKLJUČENI
   Svoboda Ljubljana
   Komenda
   MENJAVE
   Svoboda Ljubljana
  Minuta  Igralec
  46'     17 - Škof Blaž
       11 - Ajkić Adis
  51'     13 - Raspashkovski Vasko
       4 - Nuhanovič Edi
  88'     14 - Peulić Nikola
       7 - Plavšič Vajde Nik
   Komenda
  Minuta  Igralec
  61'     19 - Baloh Urban
       20 - Rožman Anže
  85'     15 - Zaletel Matic
       18 - Hribar Matevž
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
27. krog 01.06.19
Žiri : Svoboda Ljubljana 1 : 1
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 2 : 1
Komenda : Arne Tabor 69 2 : 2
Bled Hirter : Ivančna Gorica 1 : 0
Sava Kranj : Zagorje 4 : 2
GNL-člani 2018/19
22. krog 01.06.19
Velesovo : Preddvor 3 : 2
Visoko : Šobec Lesce 1 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Škofja Loka 2 : 1
Polet : Niko Železniki 3 : 2
Bohinj : Zarica Kranj 2 : 0
Bitnje dobrozasenci.si : Britof 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan