align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL-center 2018/19
  Zapisnik: 26. krog 25.05.19
   TEKMA: Arne Tabor 69 - Tinex Šenčur 0 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Ljubljana - Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Tozan Mateo
   1. pomočnik: Gornik Nejc
   2. pomočnik: Olenik Alen
   Delegat: Klarič Jernej
   POSTAVI
   Arne Tabor 69
Priimek in ime
  2  Novak Gal
  4  Simič Jon
  7  Škerl Filip
  8  Trivunčevič Dragan
  9  Olivo Erik
  10  Lesar Lenart
  12  Lipovac Tim (V)
  13  Platiša Jošt
  15  Marinović Siniša (K)
  16  Vehabović Nedim
  20  Vukšinič Gregor
   Tinex Šenčur
Priimek in ime
  1  Ibrahimagić Belmin (V)
  7  Fende Gašper
  8  Dolžan Rok
  9  Markič Luka
  10  Ivanuša David
  11  Kokalj Samo (K)
  13  Jogić Ervin
  14  Repnik Gašper
  18  Bodiroža Aleksandar
  20  Zupan Tom
  55  Arsić Srđan
  Rezervni igralci
  3  Kalin Tim
  6  Tratnik Klemen
  14  Srovin Nejc
  18  Bengez Klemen
  Rezervni igralci
  6  Družinec Domen
  15  Šmid Klavdij
  16  Krcić Almir
  17  Jerič Kajetan
  21  Topić Aleksander
   TRENER
   Arne Tabor 69
   Sajovic Marko
   Tinex Šenčur
   STRELCI
   Arne Tabor 69
   Tinex Šenčur
   0 : 1 9 - Markič Luka (86')
   OPOMINJANI
   Arne Tabor 69
    4 - Simič Jon (19')
    8 - Trivunčevič Dragan (87')
   Tinex Šenčur
    9 - Markič Luka (33')
   IZKLJUČENI
   Arne Tabor 69
   Tinex Šenčur
   MENJAVE
   Arne Tabor 69
  Minuta  Igralec
  39'     6 - Tratnik Klemen
       4 - Simič Jon
  46'     18 - Bengez Klemen
       13 - Platiša Jošt
  63'     14 - Srovin Nejc
       9 - Olivo Erik
   Tinex Šenčur
  Minuta  Igralec
  57'     15 - Šmid Klavdij
       20 - Zupan Tom
  80'     17 - Jerič Kajetan
       13 - Jogić Ervin
  83'     21 - Topić Aleksander
       7 - Fende Gašper
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan