align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL-center 2018/19
  Zapisnik: 27. krog 01.06.19
   TEKMA: Bled Hirter - Ivančna Gorica 1 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Bled - Športni park Bledec, Bled    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Bubek Alen
   1. pomočnik: Bensa Uroš
   2. pomočnik: Černe Tomaž
   Delegat: Ponikvar Janko
   POSTAVI
   Bled Hirter
Priimek in ime
  1  Škrjanec Anže (V)
  2  Varl Boštjan
  4  Fermišek Tadej
  5  Gaberšček Boštjan (K)
  7  Trelc Janez
  9  Remškar Moreno
  14  Wolhar Jan
  16  Vukić Aleks
  17  Grašič Rok
  19  Cankar Anže
  20  Križaj Jure
   Ivančna Gorica
Priimek in ime
  1  Kruljac Tim (V)
  2  Šajn Marko (K)
  4  Gvardjančič Jernej
  6  Smrtnik Matevž
  9  Vranešič Žak
  10  Hokić Deniel
  13  Horžen Patrik
  14  Guberac Mario
  16  Rozina Primož
  20  Kralj Tilen
  21  Mahić Dino
  Rezervni igralci
  3  Djukić Darko
  6  Udrih Jure
  8  Ambrožič Nejc
  10  Čamdžić Ermin
  12  Halilović Alan (V)
  13  Stanko Ladislav
  18  Grilc Marko
  Rezervni igralci
   TRENER
   Bled Hirter
   Dolinar Aleš
   Ivančna Gorica
   Teinović Dalibor
   STRELCI
   Bled Hirter
   1 : 0 7 - Trelc Janez (55')
   Ivančna Gorica
   OPOMINJANI
   Bled Hirter
   Ivančna Gorica
    20 - Kralj Tilen (83')
   IZKLJUČENI
   Bled Hirter
   Ivančna Gorica
   MENJAVE
   Bled Hirter
  Minuta  Igralec
  58'     8 - Ambrožič Nejc
       2 - Varl Boštjan
  58'     6 - Udrih Jure
       20 - Križaj Jure
  58'     3 - Djukić Darko
       17 - Grašič Rok
  66'     10 - Čamdžić Ermin
       9 - Remškar Moreno
  66'     13 - Stanko Ladislav
       19 - Cankar Anže
   Ivančna Gorica
  Minuta  Igralec
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan