align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL-center 2018/19
  Zapisnik: 27. krog 01.06.19
   TEKMA: Komenda - Arne Tabor 69 2 : 2 (0 : 1)
   Kraj: Komenda - Igrišče Komenda    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Šabanagić Denis
   1. pomočnik: Frece Tine
   2. pomočnik: Majhen Matija
   Delegat: Kogej Milan
   POSTAVI
   Komenda
Priimek in ime
  4  Štrancar Klemen
  6  Kačar Miha (K)
  7  Kovačevič Kristjan
  10  Vasilić Aleksandar
  13  Ibranović Dino
  14  Kočar Jernej
  16  Tomažin Žan Žak
  17  Džafič Alen
  18  Hribar Matevž
  20  Rožman Anže
  22  Jerman Žan Luka (V)
   Arne Tabor 69
Priimek in ime
  1  Lipovac Tim (V)
  4  Kalin Tim
  6  Lesar Lenart
  7  Škerl Filip
  8  Slabe Aljaž
  9  Gomboši Roman
  10  Čakš Urban
  13  Platiša Jošt
  14  Srovin Nejc
  15  Marinović Siniša (K)
  20  Vukšinič Gregor
  Rezervni igralci
  5  Žinič Igor
  9  Iglič Anže
  19  Baloh Urban
  57  Vrečič Lenart
  99  Cvelfer Domadenik Jan
  Rezervni igralci
  2  Čakš Uroš
  3  Novak Gal
  11  Tratnik Klemen
  16  Vehabović Nedim
  17  Drekalovič Mencinger Tim
  18  Olivo Erik
  19  Karajashov Ivan
   TRENER
   Komenda
   Mitič Radivoje
   Arne Tabor 69
   Sajovic Marko
   STRELCI
   Komenda
   1 : 1 10 - Vasilić Aleksandar (52')
   2 : 1 18 - Hribar Matevž (70')
   Arne Tabor 69
   0 : 1 9 - Gomboši Roman (3')
   2 : 2 15 - Marinović Siniša (88')
   OPOMINJANI
   Komenda
    10 - Vasilić Aleksandar (60')
    57 - Vrečič Lenart (90')
   Arne Tabor 69
    2 - Čakš Uroš (86')
   IZKLJUČENI
   Komenda
   Arne Tabor 69
   MENJAVE
   Komenda
  Minuta  Igralec
  43'     19 - Baloh Urban
       16 - Tomažin Žan Žak
  46'     9 - Iglič Anže
       17 - Džafič Alen
  67'     57 - Vrečič Lenart
       20 - Rožman Anže
   Arne Tabor 69
  Minuta  Igralec
  57'     19 - Karajashov Ivan
       10 - Čakš Urban
  79'     2 - Čakš Uroš
       8 - Slabe Aljaž
  79'     3 - Novak Gal
       14 - Srovin Nejc
  83'     16 - Vehabović Nedim
       4 - Kalin Tim
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
1. krog 17.08.19
Tinex Šenčur : TKK Tolmin 2 : 3
Primorje : Fama Vipava 2 : 0
Adria : Kočevje 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Sava Kranj 3 : 1
Ilirija 1911 : Elta Izola 2 : 2
Žiri : Arne Tabor 69 0 : 0
Bled Hirter : Brinje Grosuplje 0 : 6
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan