align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2018/19
  Zapisnik: 1. krog 01.09.18
   TEKMA: Šobec Lesce - Britof 4 : 1 (3 : 0)
   Kraj: Lesce - Igrišče na Žagi, Lesce    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Kajtazović Nejc
   1. pomočnik: Beton Uroš
   2. pomočnik: Oblak Tomaž
   Delegat: Eljon Cvetko
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Patljak Jure (V,K)
  2  Bohinec Sebastjan
  3  Strašek Rok
  4  Bertoncelj Matic
  5  Dolar Jure
  6  Rozman Miha
  8  Ambrož Vid
  9  Černivec Žan
  10  Dermastja Jaka
  11  Mlakar Rok
  13  Škrlep Luka
   Britof
Priimek in ime
  2  Porenta Dominik
  3  Vučković Mirko (K)
  4  Markelj David
  7  Šenk Gašper
  9  Tomić Toni
  10  Jeglič Matic
  12  Kopitar Aljoša (V)
  17  Vodeb Gregor
  18  Stanarević Danijel
  19  Okorn Matic
  20  Gašić Dražen
  Rezervni igralci
  7  Gale Matjaž
  14  Ivanović Simon
  15  Mehić Almin
  16  Novak Nejc
  17  Lavtar Matevž
  18  Kazić Amir
  Rezervni igralci
  5  Kerić Aleksandar
  6  Suljanović Elvedin
  8  Ćehić Amir
  11  Kuhar Jaka
  14  Stojanac Matej
  16  Pavlovič Aleš
   TRENER
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   Britof
   STRELCI
   Šobec Lesce
   1 : 0 9 - Černivec Žan (27')
   2 : 0 9 - Černivec Žan (33')
   3 : 0 6 - Rozman Miha (37')
   4 : 1 3 - Strašek Rok (58')
   Britof
   3 : 1 9 - Tomić Toni (57')
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
   Britof
    7 - Šenk Gašper (34')
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
   Britof
    12 - Kopitar Aljoša (10')
   MENJAVE
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  52'     16 - Novak Nejc
       6 - Rozman Miha
  55'     18 - Kazić Amir
       8 - Ambrož Vid
  60'     17 - Lavtar Matevž
       2 - Bohinec Sebastjan
  78'     14 - Ivanović Simon
       9 - Černivec Žan
  78'     7 - Gale Matjaž
       11 - Mlakar Rok
   Britof
  Minuta  Igralec
  46'     14 - Stojanac Matej
       17 - Vodeb Gregor
  58'     5 - Kerić Aleksandar
       7 - Šenk Gašper
  63'     8 - Ćehić Amir
       19 - Okorn Matic
  68'     11 - Kuhar Jaka
       9 - Tomić Toni
  68'     16 - Pavlovič Aleš
       10 - Jeglič Matic
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan