align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2018/19
  Zapisnik: 1. krog 01.09.18
   TEKMA: Polet - Škofja Loka 0 : 1 (0 : 1)
   Kraj: Sveti Duh - Igrišče Gorajte, Sv.Duh - Virmaše    Gledalcev: 90
   Glavni sodnik Žnidaršič Žiga
   1. pomočnik: Pratljačić Anto
   2. pomočnik: Bohinc Urban
   Delegat: Rešek Edo
   POSTAVI
   Polet
Priimek in ime
  2  Langerholc Miha
  3  Mustafoski Emrah
  5  Gartner Jaka
  7  Stanonik Aljaž (K)
  8  Uršič Gašper
  9  Hafner Blaž
  10  Hafner Rok
  11  Debeljak Matic
  12  Šubic Oto (V)
  20  Mrak Žiga
  21  Ramovš Andraž
   Škofja Loka
Priimek in ime
  2  Matanovič Josip
  3  Bojić Savo
  4  Oblak Anže (K)
  5  Avguštin Tilen
  6  Stanonik Tadej
  11  Hirkić Sandi
  12  Reiner Jan (V)
  13  Novak Luka
  16  Gorenjc Alexander
  18  Bojić Momčilo
  45  Jović Aleksandar
  Rezervni igralci
  13  Debeljak Jure
  14  Vrečič Egon
  15  Kazić Almir
  16  Prosen Žiga
  17  Šubic Nejc
  Rezervni igralci
  7  Jović Viler
  8  Avguštin Tadej
  9  Krpič Marko
  10  Janežič Luka
  15  Bečić Kemal
  17  Midžan Dino
   TRENER
   Polet
   Feltrin Boris
   Škofja Loka
   Janežič Andrej
   STRELCI
   Polet
   Škofja Loka
   0 : 1 18 - Bojić Momčilo (43')
   OPOMINJANI
   Polet
    21 - Ramovš Andraž (19')
    9 - Hafner Blaž (43')
    8 - Uršič Gašper (67')
    2 - Langerholc Miha (78')
   Škofja Loka
    6 - Stanonik Tadej (21')
    2 - Matanovič Josip (67')
    16 - Gorenjc Alexander (80')
   IZKLJUČENI
   Polet
   Škofja Loka
   MENJAVE
   Polet
  Minuta  Igralec
  54'     13 - Debeljak Jure
       21 - Ramovš Andraž
  62'     15 - Kazić Almir
       10 - Hafner Rok
  85'     16 - Prosen Žiga
       9 - Hafner Blaž
   Škofja Loka
  Minuta  Igralec
  46'     10 - Janežič Luka
       45 - Jović Aleksandar
  63'     7 - Jović Viler
       3 - Bojić Savo
  66'     8 - Avguštin Tadej
       18 - Bojić Momčilo
  76'     9 - Krpič Marko
       6 - Stanonik Tadej
  92'     15 - Bečić Kemal
       11 - Hirkić Sandi
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan