align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2018/19
  Zapisnik: 1. krog 01.09.18
   TEKMA: Bitnje - Preddvor 0 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Bitnje - Igrišče Bitnje    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Celjer Tilen
   1. pomočnik: Ajdovec Rafael
   2. pomočnik: Krsnik Luka
   Delegat: Mohar Janez
   POSTAVI
   Bitnje
Priimek in ime
  3  Vesel Matija
  4  Sivec Gašper
  6  Jerina Matic
  7  Traven Tomaž
  8  Benedičič Blaž
  18  Potočnik Lauko Ožbej
  19  Homec Matej
  21  Knific Košir Bober
  23  Guzelj Rok
  30  Ziherl Gregor (K)
  31  Stare Nejc (V)
   Preddvor
Priimek in ime
  1  Strniša Gregor (V)
  2  Čemažar Luka
  3  Zavrl Jan
  5  Žandar Žiga
  6  Mlakar Gašper
  7  Čurk Igor
  8  Pelko Tilen
  9  Razinger Klemen
  10  Kokić Mirzet
  11  Tirovič Drago
  30  Lenič Aleš (K)
  Rezervni igralci
  1  Rovtar Anže
  9  Djaković Simo
  10  Borković Marijo
  11  Čebašek Miha
  13  Počkaj Luka
  15  Ćosić Sandi
  22  Zupanc Bojan
  Rezervni igralci
  4  Šimić Mario
  13  Kovačič Tim
  15  Krč Matija
  16  Kondić Dejan
  17  Soldat Timotej
  18  Bogataj Andrej
  48  Pegan Ljubomir (V)
   TRENER
   Bitnje
   Jerina Matic
   Preddvor
   Pavc Iztok
   STRELCI
   Bitnje
   Preddvor
   0 : 1 13 - Kovačič Tim (76')
   OPOMINJANI
   Bitnje
    8 - Benedičič Blaž (75')
    3 - Vesel Matija (80')
   Preddvor
    6 - Mlakar Gašper (52')
    8 - Pelko Tilen (82')
    10 - Kokić Mirzet (87')
   IZKLJUČENI
   Bitnje
   Preddvor
   MENJAVE
   Bitnje
  Minuta  Igralec
  64'     9 - Djaković Simo
       18 - Potočnik Lauko Ožbej
  66'     22 - Zupanc Bojan
       21 - Knific Košir Bober
  81'     11 - Čebašek Miha
       8 - Benedičič Blaž
   Preddvor
  Minuta  Igralec
  63'     4 - Šimić Mario
       7 - Čurk Igor
  63'     13 - Kovačič Tim
       9 - Razinger Klemen
  84'     15 - Krč Matija
       5 - Žandar Žiga
  88'     16 - Kondić Dejan
       10 - Kokić Mirzet
  89'     17 - Soldat Timotej
       11 - Tirovič Drago
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan