align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2018/19
  Zapisnik: 2. krog 08.09.18
   TEKMA: Zarica Kranj - Polet 1 : 1 (1 : 0)
   Kraj: Kranj- Zarica - Športni park Zarica, Kranj    Gledalcev: 37
   Glavni sodnik Medvešček Blaž
   1. pomočnik: Vreček Bor
   2. pomočnik: Logar Tadej
   Delegat: Dobrun Žiga
   POSTAVI
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Nadarević Denis (V)
  2  Klemenc Jan
  3  Pantelić Sebastjan
  5  Košir Miha
  6  Teran Rok
  7  Rozman-Močnik Žan
  8  Šubic Nejc (K)
  9  Kljajić Filip
  10  Eržen Vid
  11  Stojkov Dejan
  19  Gubanc Gašper
   Polet
Priimek in ime
  2  Jelovčan Uroš
  3  Mustafoski Emrah
  6  Pagon Peter
  7  Stanonik Aljaž (K)
  8  Uršič Gašper
  9  Hafner Blaž
  10  Hafner Rok
  11  Debeljak Matic
  12  Šubic Oto (V)
  20  Mrak Žiga
  21  Ramovš Andraž
  Rezervni igralci
  13  Mehani Erjon
  14  Susak Patrik
  15  Vučkić Edin
  16  Basha Mentor
  17  Marič Tilen
  18  Muzaferović Sean
  Rezervni igralci
  13  Debeljak Jure
  14  Langerholc Miha
  15  Ogris Rok
  16  Prosen Žiga
  17  Šubic Nejc
  18  Koplan Klemen
  19  Kazić Almir
   TRENER
   Zarica Kranj
   Robnik Dejan
   Polet
   Feltrin Boris
   STRELCI
   Zarica Kranj
   1 : 0 19 - Gubanc Gašper (17')
   Polet
   1 : 1 13 - Debeljak Jure (78')
   OPOMINJANI
   Zarica Kranj
    9 - Kljajić Filip (66')
    16 - Basha Mentor (69')
   Polet
    8 - Uršič Gašper (73')
   IZKLJUČENI
   Zarica Kranj
   Polet
   MENJAVE
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  58'     18 - Muzaferović Sean
       11 - Stojkov Dejan
  68'     16 - Basha Mentor
       19 - Gubanc Gašper
  84'     14 - Susak Patrik
       9 - Kljajić Filip
  88'     15 - Vučkić Edin
       7 - Rozman-Močnik Žan
   Polet
  Minuta  Igralec
  36'     18 - Koplan Klemen
       7 - Stanonik Aljaž
  56'     13 - Debeljak Jure
       10 - Hafner Rok
  77'     16 - Prosen Žiga
       9 - Hafner Blaž
  92'     14 - Langerholc Miha
       21 - Ramovš Andraž
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan