align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2018/19
  Zapisnik: 2. krog 08.09.18
   TEKMA: Bohinj - SIJ Acroni Jesenice 2 : 1 (1 : 1)
   Kraj: Bohinjska Bistrica - Igrišče Danica, Bohinjska Bistrica    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Stojanoski Andraž
   1. pomočnik: Kalan Miha
   2. pomočnik: Oblak Tomaž
   Delegat: Peternel Jože
   POSTAVI
   Bohinj
Priimek in ime
  1  Grgić Zoran (V)
  2  Piškur Primož
  7  Kovačič Jure
  8  Medja Rok
  10  Kovačič Dejan (K)
  11  Iskra Uroš
  13  Milinkovič Igor
  16  Petković Milan
  17  Ploh Rok
  20  Krkoč Jure
  21  Sodja Urban
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Kadirić Amar (V)
  2  Mustedanagić Amel
  4  Džaferi Egzon
  7  Kazić Zemir
  10  Bešić Mario
  14  Zukanović Nermin
  15  Bavrlić Bojan
  18  Džafić Belmin
  21  Kateran Selvedin
  22  Galić Miran (K)
  73  Buvač Dalibor
  Rezervni igralci
  9  Čajić Armin
  18  Horvat Mitja
  22  Arh Peter
  Rezervni igralci
  6  Krstevski Saško
  8  Pivač Sadmir
  9  Talić Armin
  11  Bajrić Amar
  16  Muminović Samir
   TRENER
   Bohinj
   Čajić Armin
   SIJ Acroni Jesenice
   Railić Darjo
   STRELCI
   Bohinj
   1 : 1 13 - Milinkovič Igor (40')
   2 : 1 21 - Sodja Urban (70')
   SIJ Acroni Jesenice
   0 : 1 7 - Kazić Zemir (2')
   OPOMINJANI
   Bohinj
    1 - Grgić Zoran (83')
   SIJ Acroni Jesenice
    14 - Zukanović Nermin (34')
    4 - Džaferi Egzon (54')
    18 - Džafić Belmin (81')
   IZKLJUČENI
   Bohinj
   SIJ Acroni Jesenice
   MENJAVE
   Bohinj
  Minuta  Igralec
  60'     9 - Čajić Armin
       7 - Kovačič Jure
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  58'     6 - Krstevski Saško
       15 - Bavrlić Bojan
  66'     8 - Pivač Sadmir
       21 - Kateran Selvedin
  73'     11 - Bajrić Amar
       7 - Kazić Zemir
  73'     9 - Talić Armin
       2 - Mustedanagić Amel
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
6. krog 22.09.18
Brinje Grosuplje : Tinex Šenčur 5 : 1
Žiri : Bled Hirter 1 : 3
Sava Kranj : Komenda 4 : 2
Svoboda Ljubljana : Ivančna Gorica 3 : 3
Zagorje : Arne Tabor 69 0 : 1
GNL-člani 2018/19
4. krog 22.09.18
SIJ Acroni Jesenice : Polet 4 : 0
Visoko : Preddvor 6 : 0
Škofja Loka : Šobec Lesce 2 : 0
Bohinj : Velesovo 4 : 2
Niko Železniki : Britof 0 : 4
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan