align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2018/19
  Zapisnik: 2. krog 08.09.18
   TEKMA: Škofja Loka - Velesovo 2 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Škofja Loka - Igrišče Puštal Škofja Loka    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Žnidaršič Žiga
   1. pomočnik: Habuš Žan
   2. pomočnik: Damjanovič Alen
   Delegat: Mohar Janez
   POSTAVI
   Škofja Loka
Priimek in ime
  2  Matanovič Josip
  4  Oblak Anže (K)
  5  Avguštin Tilen
  6  Stanonik Tadej
  8  Avguštin Tadej
  11  Hirkić Sandi
  12  Reiner Jan (V)
  13  Novak Luka
  16  Gorenjc Alexander
  18  Bojić Momčilo
  45  Jović Aleksandar
   Velesovo
Priimek in ime
  1  Slapar Klemen (V)
  2  Nastran Gašper
  3  Gračanin Dalibor
  6  Žargaj Vid
  8  Novak Mitja
  10  Burgar Borut
  11  Janžekovič Matic
  13  Bezovšek Jaka
  18  Perdan Erik (K)
  19  Bošnak Blaž
  21  Žagar Grega
  Rezervni igralci
  7  Trebec Marko
  9  Midžan Dino
  10  Janežič Luka
  15  Bečić Kemal
  Rezervni igralci
  4  Jenko Majer Žan Luka
  7  Dimc Matej
  9  Kuhar Matevž
  14  Kern Gašper
  15  Šebenik Sebastjan
   TRENER
   Škofja Loka
   Janežič Andrej
   Velesovo
   Levstek Ivo
   STRELCI
   Škofja Loka
   1 : 0 18 - Bojić Momčilo (12')
   2 : 0 13 - Novak Luka (42')
   Velesovo
   OPOMINJANI
   Škofja Loka
    5 - Avguštin Tilen (19')
    9 - Midžan Dino (67')
    7 - Trebec Marko (88')
   Velesovo
    2 - Nastran Gašper (22')
    10 - Burgar Borut (52')
    11 - Janžekovič Matic (68')
    6 - Žargaj Vid (87')
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka
   Velesovo
    8 - Novak Mitja (72')
   MENJAVE
   Škofja Loka
  Minuta  Igralec
  58'     15 - Bečić Kemal
       45 - Jović Aleksandar
  72'     7 - Trebec Marko
       6 - Stanonik Tadej
  77'     9 - Midžan Dino
       13 - Novak Luka
   Velesovo
  Minuta  Igralec
  36'     9 - Kuhar Matevž
       13 - Bezovšek Jaka
  54'     7 - Dimc Matej
       19 - Bošnak Blaž
  54'     14 - Kern Gašper
       21 - Žagar Grega
  87'     15 - Šebenik Sebastjan
       18 - Perdan Erik
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan