align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2018/19
  Zapisnik: 3. krog 15.09.18
   TEKMA: Polet - Bohinj 1 : 2 (1 : 2)
   Kraj: Sveti Duh - Igrišče Gorajte, Sv.Duh - Virmaše    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Celjer Tilen
   1. pomočnik: Pratljačić Anto
   2. pomočnik: Grujič Stanimir
   Delegat: Beton Anton
   POSTAVI
   Polet
Priimek in ime
  2  Mustafoski Emrah
  5  Gartner Jaka
  7  Stanonik Aljaž (K)
  8  Uršič Gašper
  9  Hafner Rok
  10  Pagon Peter
  11  Debeljak Matic
  12  Šubic Oto (V)
  14  Prosen Žiga
  20  Mrak Žiga
  21  Ramovš Andraž
   Bohinj
Priimek in ime
  1  Grgić Zoran (V)
  2  Piškur Primož
  7  Kovačič Jure
  10  Kovačič Dejan (K)
  11  Iskra Uroš
  13  Milinkovič Igor
  15  Sodja Anže
  16  Petković Milan
  17  Ploh Rok
  19  Rozman Simon
  21  Sodja Urban
  Rezervni igralci
  3  Langerholc Miha
  6  Koplan Klemen
  15  Debeljak Jure
  16  Hafner Blaž
  17  Šubic Nejc
  Rezervni igralci
  4  Milinković Luka
  12  Ravnik Tomaž
  18  Horvat Mitja
   TRENER
   Polet
   Feltrin Boris
   Bohinj
   Čajić Armin
   STRELCI
   Polet
   1 : 2 11 - Debeljak Matic (17') 11m
   Bohinj
   0 : 1 10 - Kovačič Dejan (11')
   0 : 2 10 - Kovačič Dejan (12')
   OPOMINJANI
   Polet
    5 - Gartner Jaka (40')
    15 - Debeljak Jure (57')
    3 - Langerholc Miha (82')
    10 - Pagon Peter (85')
    16 - Hafner Blaž (86')
   Bohinj
    13 - Milinkovič Igor (49')
    16 - Petković Milan (60')
    17 - Ploh Rok (92')
   IZKLJUČENI
   Polet
   Bohinj
   MENJAVE
   Polet
  Minuta  Igralec
  18'     6 - Koplan Klemen
       21 - Ramovš Andraž
  49'     16 - Hafner Blaž
       9 - Hafner Rok
  53'     15 - Debeljak Jure
       14 - Prosen Žiga
  72'     3 - Langerholc Miha
       5 - Gartner Jaka
   Bohinj
  Minuta  Igralec
  53'     4 - Milinković Luka
       15 - Sodja Anže
  58'     18 - Horvat Mitja
       21 - Sodja Urban
  87'     12 - Ravnik Tomaž
       16 - Petković Milan
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan