align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2018/19
  Zapisnik: 3. krog 15.09.18
   TEKMA: Britof - Preddvor 6 : 1 (2 : 1)
   Kraj: Britof - Igrišče Britof, Kranj    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Manojlović Dejan
   1. pomočnik: Damjanovič Alen
   2. pomočnik: Jerič Jaka
   Delegat: Stenovec Darko
   POSTAVI
   Britof
Priimek in ime
  2  Porenta Dominik
  3  Vučković Mirko (K)
  4  Stanarević Danijel
  6  Dvanajščak Anže
  7  Markelj David
  8  Šenk Gašper
  9  Tomić Toni
  10  Logar Matic
  11  Jeglič Matic
  12  Baloh Aleš (V)
  20  Gašić Dražen
   Preddvor
Priimek in ime
  2  Čemažar Luka
  3  Zavrl Jan
  5  Žandar Žiga
  6  Mlakar Gašper
  7  Čurk Igor
  8  Kovačič Tim
  9  Pelko Tilen
  10  Kokić Mirzet
  11  Tirovič Drago
  30  Lenič Aleš (K)
  67  Kovačevič Rok (V)
  Rezervni igralci
  5  Kerić Aleksandar
  13  Radojčić Vukoje
  14  Okorn Matic
  15  Stojanac Matej
  16  Hoxha Besnik
  17  Kopitar Aljoša
  18  Pavlovič Aleš
  Rezervni igralci
  4  Logonder Blaž
  13  Markun Boštjan
  15  Krč Matija
  16  Kondić Dejan
  17  Soldat Timotej
  18  Bogataj Andrej
  48  Pegan Ljubomir (V)
   TRENER
   Britof
   Stanarević Danijel
   Preddvor
   Golob David
   STRELCI
   Britof
   1 : 0 10 - Logar Matic (9')
   2 : 1 10 - Logar Matic (25')
   3 : 1 4 - Stanarević Danijel (53')
   4 : 1 8 - Šenk Gašper (69')
   5 : 1 13 - Radojčić Vukoje (73')
   6 : 1 18 - Pavlovič Aleš (90')
   Preddvor
   1 : 1 8 - Kovačič Tim (20')
   OPOMINJANI
   Britof
   Preddvor
    7 - Čurk Igor (49')
    30 - Lenič Aleš (89')
   IZKLJUČENI
   Britof
   Preddvor
    7 - Čurk Igor (52')
   MENJAVE
   Britof
  Minuta  Igralec
  46'     5 - Kerić Aleksandar
       6 - Dvanajščak Anže
  62'     16 - Hoxha Besnik
       9 - Tomić Toni
  66'     13 - Radojčić Vukoje
       20 - Gašić Dražen
  70'     18 - Pavlovič Aleš
       10 - Logar Matic
  76'     14 - Okorn Matic
       11 - Jeglič Matic
   Preddvor
  Minuta  Igralec
  28'     13 - Markun Boštjan
       11 - Tirovič Drago
  58'     15 - Krč Matija
       5 - Žandar Žiga
  81'     17 - Soldat Timotej
       10 - Kokić Mirzet
  85'     4 - Logonder Blaž
       6 - Mlakar Gašper
  88'     18 - Bogataj Andrej
       9 - Pelko Tilen
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan