align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2018/19
  Zapisnik: 3. krog 15.09.18
   TEKMA: Bitnje dobrozasenci.si - Škofja Loka 1 : 2 (1 : 1)
   Kraj: Bitnje - Igrišče Bitnje    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Beton Uroš
   1. pomočnik: Bohinc Urban
   2. pomočnik: Ovnik Mihael
   Delegat: Žontar Ciril
   POSTAVI
   Bitnje dobrozasenci.si
Priimek in ime
  3  Vesel Matija
  4  Sivec Gašper
  7  Jerina Matic
  8  Benedičič Blaž
  13  Zupanc Bojan
  18  Traven Tomaž
  21  Knific Košir Bober
  22  Potočnik Lauko Ožbej
  23  Guzelj Rok
  30  Ziherl Gregor (K)
  85  Krasić Petar (V)
   Škofja Loka
Priimek in ime
  2  Matanovič Josip
  4  Oblak Anže (K)
  5  Avguštin Tilen
  6  Stanonik Tadej
  8  Avguštin Tadej
  11  Hirkić Sandi
  12  Reiner Jan (V)
  13  Novak Luka
  16  Gorenjc Alexander
  18  Bojić Momčilo
  45  Jović Aleksandar
  Rezervni igralci
  5  Homec Matej
  9  Djaković Simo
  10  Borković Marijo
  11  Čebašek Miha
  15  Ćosić Sandi
  17  Govekar Matej
  Rezervni igralci
  7  Jović Viler
  9  Krpič Marko
  17  Midžan Dino
   TRENER
   Bitnje dobrozasenci.si
   Jerina Andrej
   Škofja Loka
   Janežič Andrej
   STRELCI
   Bitnje dobrozasenci.si
   1 : 0 22 - Potočnik Lauko Ožbej (4') 11m
   Škofja Loka
   1 : 1 45 - Jović Aleksandar (16')
   1 : 2 18 - Bojić Momčilo (67')
   OPOMINJANI
   Bitnje dobrozasenci.si
    13 - Zupanc Bojan (33')
    5 - Homec Matej (81')
   Škofja Loka
    16 - Gorenjc Alexander (47')
   IZKLJUČENI
   Bitnje dobrozasenci.si
   Škofja Loka
   MENJAVE
   Bitnje dobrozasenci.si
  Minuta  Igralec
  50'     11 - Čebašek Miha
       13 - Zupanc Bojan
  67'     5 - Homec Matej
       8 - Benedičič Blaž
  67'     9 - Djaković Simo
       18 - Traven Tomaž
  73'     10 - Borković Marijo
       30 - Ziherl Gregor
  80'     17 - Govekar Matej
       21 - Knific Košir Bober
   Škofja Loka
  Minuta  Igralec
  52'     7 - Jović Viler
       45 - Jović Aleksandar
  73'     9 - Krpič Marko
       18 - Bojić Momčilo
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan