align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2018/19
  Zapisnik: 3. krog 15.09.18
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Visoko 1 : 5 (0 : 1)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Gregorc Jan
   1. pomočnik: Oblak Tomaž
   2. pomočnik: Rupnik Stanislav
   Delegat: Peternel Jože
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Salihović Azemir (V)
  2  Semanić Ermin
  6  Jelić Sandi
  7  Kazić Zemir
  10  Bešić Mario
  14  Zukanović Nermin
  16  Pivač Sadmir
  18  Džafić Belmin
  19  Džaferi Egzon
  21  Kateran Selvedin
  22  Galić Miran (K)
   Visoko
Priimek in ime
  1  Vrtač Žan (V)
  2  Debeljak Žan
  4  Vrtač Nik
  5  Seljak Žan
  6  Zorman Maks David
  7  Boncelj Uroš
  8  Voga Franci
  9  Križaj Peter
  10  Kern Gašper (K)
  11  Janhar Andraž
  17  Janhar Lovro
  Rezervni igralci
  5  Mitrić Stefan
  9  Talić Armin
  12  Kovač Dejan (V)
  15  Bavrlić Bojan
  17  Mustedanagić Amel
  73  Bučić Mario
  Rezervni igralci
  12  Krč Nejc (V)
  14  Čebulj Rok
  15  Dominko Jure
  16  Križnar Nejc
  18  Krek Luka
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Railić Darjo
   Visoko
   Kern Gašper
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 5 15 - Bavrlić Bojan (89')
   Visoko
   0 : 1 7 - Boncelj Uroš (40')
   0 : 2 9 - Križaj Peter (51')
   0 : 3 8 - Voga Franci (55')
   0 : 4 9 - Križaj Peter (60')
   0 : 5 11 - Janhar Andraž (67')
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
    19 - Džaferi Egzon (37')
    7 - Kazić Zemir (55')
    9 - Talić Armin (65')
   Visoko
    11 - Janhar Andraž (34')
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
    19 - Džaferi Egzon (44')
   Visoko
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  20'     73 - Bučić Mario
       21 - Kateran Selvedin
  60'     15 - Bavrlić Bojan
       7 - Kazić Zemir
  60'     9 - Talić Armin
       6 - Jelić Sandi
  63'     5 - Mitrić Stefan
       18 - Džafić Belmin
  67'     17 - Mustedanagić Amel
       2 - Semanić Ermin
   Visoko
  Minuta  Igralec
  68'     18 - Krek Luka
       9 - Križaj Peter
  75'     14 - Čebulj Rok
       5 - Seljak Žan
  79'     15 - Dominko Jure
       11 - Janhar Andraž
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan