align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2018/19
  Zapisnik: 2. krog 19.09.18
   TEKMA: Visoko - Britof 4 : 1 (1 : 1)
   Kraj: Visoko - Športni park Visoko    Gledalcev: 75
   Glavni sodnik Žnidaršič Žiga
   1. pomočnik: Brezar Davor
   2. pomočnik: Beton Uroš
   Delegat: Tivold Štefan
   POSTAVI
   Visoko
Priimek in ime
  1  Vrtač Žan (V)
  2  Debeljak Žan
  4  Vrtač Nik
  5  Seljak Žan
  6  Zorman Maks David
  7  Jagodic Tine
  8  Voga Franci
  9  Križaj Peter
  10  Kern Gašper (K)
  11  Janhar Andraž
  18  Janhar Lovro
   Britof
Priimek in ime
  2  Stojanac Matej
  3  Vučković Mirko (K)
  4  Stanarević Danijel
  6  Dvanajščak Anže
  7  Hoxha Besnik
  8  Radojčić Vukoje
  9  Tomić Toni
  10  Logar Matic
  12  Kopitar Aljoša (V)
  20  Gašić Dražen
  23  Jeglič Matic
  Rezervni igralci
  3  Dominko Jure
  12  Krč Nejc (V)
  14  Boncelj Uroš
  15  Krek Luka
  16  Križnar Nejc
  17  Gašpirc Kristjan
  Rezervni igralci
  13  Pavlovič Aleš
  14  Kuhar Jaka
  15  Okorn Matic
  16  Zupan Jaka
   TRENER
   Visoko
   Vrtač Drago
   Britof
   Stanarević Danijel
   STRELCI
   Visoko
   1 : 1 7 - Jagodic Tine (34')
   2 : 1 2 - Debeljak Žan (50') 11m
   3 : 1 2 - Debeljak Žan (68') 11m
   4 : 1 16 - Križnar Nejc (88')
   Britof
   0 : 1 9 - Tomić Toni (21')
   OPOMINJANI
   Visoko
    10 - Kern Gašper (56')
   Britof
    20 - Gašić Dražen (27')
    6 - Dvanajščak Anže (42')
   IZKLJUČENI
   Visoko
   Britof
    4 - Stanarević Danijel (55')
   MENJAVE
   Visoko
  Minuta  Igralec
  62'     14 - Boncelj Uroš
       11 - Janhar Andraž
  69'     17 - Gašpirc Kristjan
       8 - Voga Franci
  73'     15 - Krek Luka
       9 - Križaj Peter
  85'     16 - Križnar Nejc
       7 - Jagodic Tine
  85'     3 - Dominko Jure
       10 - Kern Gašper
   Britof
  Minuta  Igralec
  55'     13 - Pavlovič Aleš
       8 - Radojčić Vukoje
  59'     15 - Okorn Matic
       10 - Logar Matic
  69'     14 - Kuhar Jaka
       23 - Jeglič Matic
  73'     16 - Zupan Jaka
       20 - Gašić Dražen
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan