align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2018/19
  Zapisnik: 4. krog 22.09.18
   TEKMA: Bohinj - Velesovo 4 : 2 (2 : 0)
   Kraj: Bohinjska Bistrica - Igrišče Danica, Bohinjska Bistrica    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Celjer Tilen
   1. pomočnik: Manojlović Dejan
   2. pomočnik: Buzadžija Bojan
   Delegat: Antolin Rudi
   POSTAVI
   Bohinj
Priimek in ime
  1  Grgić Zoran (V)
  2  Piškur Primož
  7  Kovačič Jure
  8  Medja Rok
  10  Kovačič Dejan (K)
  11  Iskra Uroš
  13  Milinkovič Igor
  16  Petković Milan
  17  Ploh Rok
  19  Rozman Simon
  21  Sodja Urban
   Velesovo
Priimek in ime
  2  Nastran Gašper
  3  Bobnar David
  6  Žargaj Vid
  7  Dimc Matej
  8  Burgar Borut (K)
  9  Kuhar Matevž
  11  Janžekovič Matic
  12  Gračanin Dalibor (V)
  16  Oštir Luka
  21  Žagar Grega
  23  Tutnjević Igor
  Rezervni igralci
  9  Čajić Armin
  12  Ravnik Tomaž
  18  Horvat Mitja
  20  Krkoč Jure
  Rezervni igralci
  5  Kne Žan
  14  Petrač Sebastjan
   TRENER
   Bohinj
   Čajić Armin
   Velesovo
   Levstek Ivo
   STRELCI
   Bohinj
   1 : 0 19 - Rozman Simon (23') 11m
   2 : 0 8 - Medja Rok (30')
   3 : 0 10 - Kovačič Dejan (50')
   4 : 1 10 - Kovačič Dejan (55')
   Velesovo
   3 : 1 7 - Dimc Matej (54')
   4 : 2 7 - Dimc Matej (90')
   OPOMINJANI
   Bohinj
    21 - Sodja Urban (75')
    17 - Ploh Rok (89')
   Velesovo
    6 - Žargaj Vid (25')
    11 - Janžekovič Matic (33')
    7 - Dimc Matej (43')
   IZKLJUČENI
   Bohinj
   Velesovo
   MENJAVE
   Bohinj
  Minuta  Igralec
  68'     18 - Horvat Mitja
       19 - Rozman Simon
  72'     20 - Krkoč Jure
       10 - Kovačič Dejan
  78'     12 - Ravnik Tomaž
       16 - Petković Milan
   Velesovo
  Minuta  Igralec
  46'     14 - Petrač Sebastjan
       2 - Nastran Gašper
  72'     5 - Kne Žan
       23 - Tutnjević Igor
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan