align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2018/19
  Zapisnik: 4. krog 22.09.18
   TEKMA: Škofja Loka - Šobec Lesce 2 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Škofja Loka - Igrišče Puštal Škofja Loka    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Žnidaršič Andrej
   1. pomočnik: Eržen Tjaž
   2. pomočnik: Pratljačić Anto
   Delegat: Jaklič Darko
   POSTAVI
   Škofja Loka
Priimek in ime
  1  Reiner Jan (V)
  2  Matanovič Josip
  4  Oblak Anže (K)
  5  Avguštin Tilen
  7  Jović Viler
  8  Avguštin Tadej
  11  Hirkić Sandi
  13  Novak Luka
  14  Bobnar Luka
  18  Bojić Momčilo
  45  Gorenjc Alexander
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Patljak Jure (V,K)
  2  Bohinec Sebastjan
  3  Strašek Rok
  4  Bertoncelj Matic
  5  Dolar Jure
  6  Vrtačnik Tilen
  8  Rozman Miha
  9  Černivec Žan
  10  Dermastja Jaka
  11  Mlakar Rok
  13  Škrlep Luka
  Rezervni igralci
  6  Stanonik Tadej
  9  Midžan Dino
  10  Janežič Luka
  12  Žorž Maks (V)
  15  Trebec Marko
  16  Dindić Haris
  Rezervni igralci
  7  Gale Matjaž
  14  Gorišek Jaka
  16  Jožef Andrej
   TRENER
   Škofja Loka
   Janežič Andrej
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   STRELCI
   Škofja Loka
   1 : 0 18 - Bojić Momčilo (37')
   2 : 0 13 - Novak Luka (84')
   Šobec Lesce
   OPOMINJANI
   Škofja Loka
    11 - Hirkić Sandi (40')
    13 - Novak Luka (85')
   Šobec Lesce
    5 - Dolar Jure (70')
    3 - Strašek Rok (80')
    4 - Bertoncelj Matic (84')
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka
   Šobec Lesce
   MENJAVE
   Škofja Loka
  Minuta  Igralec
  57'     10 - Janežič Luka
       8 - Avguštin Tadej
  87'     15 - Trebec Marko
       10 - Janežič Luka
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  79'     16 - Jožef Andrej
       13 - Škrlep Luka
  88'     7 - Gale Matjaž
       11 - Mlakar Rok
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan