align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2018/19
  Zapisnik: 4. krog 22.09.18
   TEKMA: Visoko - Preddvor 6 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Visoko - Športni park Visoko    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Kajtazović Nejc
   1. pomočnik: Beton Uroš
   2. pomočnik: Oblak Tomaž
   Delegat: Hafner Marko
   POSTAVI
   Visoko
Priimek in ime
  1  Vrtač Žan (V)
  2  Debeljak Žan
  4  Vrtač Nik
  5  Seljak Žan
  6  Zorman Maks David
  7  Jagodic Tine
  8  Voga Franci
  9  Križaj Peter
  10  Kern Gašper (K)
  11  Janhar Andraž
  20  Janhar Lovro
   Preddvor
Priimek in ime
  1  Strniša Gregor (V)
  2  Krč Matija
  3  Zavrl Jan
  4  Lenič Aleš (K)
  5  Žandar Žiga
  6  Potkonjak Luka
  7  Kovačič Tim
  8  Pelko Tilen
  10  Kokić Mirzet
  11  Kondić Dejan
  13  Logonder Blaž
  Rezervni igralci
  3  Dominko Jure
  12  Krč Nejc (V)
  14  Jurhar Žiga
  15  Krek Luka
  16  Križnar Nejc
  17  Gašpirc Kristjan
  18  Čebulj Rok
  Rezervni igralci
  9  Stojmilov Bojan
  15  Bogataj Andrej
  18  Pavc Iztok
  67  Kovačevič Rok (V)
   TRENER
   Visoko
   Vrtač Drago
   Preddvor
   Pavc Iztok
   STRELCI
   Visoko
   1 : 0 10 - Kern Gašper (24')
   2 : 0 11 - Janhar Andraž (30')
   3 : 0 10 - Kern Gašper (51')
   4 : 0 10 - Kern Gašper (62')
   5 : 0 10 - Kern Gašper (81')
   6 : 0 10 - Kern Gašper (84')
   Preddvor
   OPOMINJANI
   Visoko
    2 - Debeljak Žan (16')
   Preddvor
    3 - Zavrl Jan (43')
   IZKLJUČENI
   Visoko
   Preddvor
   MENJAVE
   Visoko
  Minuta  Igralec
  46'     14 - Jurhar Žiga
       2 - Debeljak Žan
  51'     15 - Krek Luka
       7 - Jagodic Tine
  77'     16 - Križnar Nejc
       11 - Janhar Andraž
  82'     18 - Čebulj Rok
       4 - Vrtač Nik
  85'     3 - Dominko Jure
       20 - Janhar Lovro
   Preddvor
  Minuta  Igralec
  26'     18 - Pavc Iztok
       8 - Pelko Tilen
  60'     15 - Bogataj Andrej
       13 - Logonder Blaž
  76'     67 - Kovačevič Rok
       6 - Potkonjak Luka
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan