align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2018/19
  Zapisnik: 4. krog 22.09.18
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Polet 4 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Šmajc David
   1. pomočnik: Lazarević Mile
   2. pomočnik: Jerič Jaka
   Delegat: Krebs Roman
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Salihović Azemir (V)
  3  Mustedanagić Amel
  4  Semanić Ermin
  6  Jelić Sandi
  7  Kazić Zemir
  10  Bešić Mario
  14  Zukanović Nermin
  18  Džafić Belmin
  21  Kateran Selvedin
  22  Buvač Dalibor
  73  Bučić Mario (K)
   Polet
Priimek in ime
  2  Mustafoski Emrah
  3  Jelovčan Uroš
  5  Gartner Jaka
  6  Koplan Klemen
  7  Stanonik Aljaž (K)
  8  Uršič Gašper
  9  Hafner Blaž
  10  Prosen Žiga
  11  Debeljak Matic
  12  Šubic Oto (V)
  20  Mrak Žiga
  Rezervni igralci
  5  Mitrić Stefan
  9  Redžić Ajdin
  11  Bajrić Amar
  12  Kovač Dejan (V)
  15  Bavrlić Bojan
  17  Talić Armin
  Rezervni igralci
  13  Vrečič Egon
  14  Langerholc Miha
  15  Klemenčič Rok
  16  Stanonik Žan
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Railić Darjo
   Polet
   Feltrin Boris
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 0 73 - Bučić Mario (13')
   2 : 0 73 - Bučić Mario (55')
   3 : 0 73 - Bučić Mario (69')
   4 : 0 9 - Redžić Ajdin (90')
   Polet
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
    10 - Bešić Mario (31')
    17 - Talić Armin (78')
   Polet
    9 - Hafner Blaž (40')
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Polet
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  56'     15 - Bavrlić Bojan
       22 - Buvač Dalibor
  61'     17 - Talić Armin
       6 - Jelić Sandi
  70'     5 - Mitrić Stefan
       18 - Džafić Belmin
  70'     11 - Bajrić Amar
       7 - Kazić Zemir
  76'     9 - Redžić Ajdin
       73 - Bučić Mario
   Polet
  Minuta  Igralec
  76'     14 - Langerholc Miha
       3 - Jelovčan Uroš
  86'     15 - Klemenčič Rok
       10 - Prosen Žiga
  86'     13 - Vrečič Egon
       9 - Hafner Blaž
  86'     16 - Stanonik Žan
       2 - Mustafoski Emrah
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan