align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2018/19
  Zapisnik: 5. krog 29.09.18
   TEKMA: Britof - Škofja Loka 3 : 1 (2 : 0)
   Kraj: Britof - Igrišče Britof, Kranj    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Stojanoski Andraž
   1. pomočnik: Beton Uroš
   2. pomočnik: Buzadžija Bojan
   Delegat: Žibert Marjan
   POSTAVI
   Britof
Priimek in ime
  2  Porenta Dominik
  3  Vučković Mirko (K)
  4  Hoxha Besnik
  5  Stanarević Danijel
  6  Dvanajščak Anže
  7  Markelj David
  8  Šenk Gašper
  9  Tomić Toni
  10  Logar Matic
  12  Baloh Aleš (V)
  23  Jeglič Matic
   Škofja Loka
Priimek in ime
  1  Reiner Jan (V)
  2  Matanovič Josip
  4  Oblak Anže (K)
  5  Dindić Haris
  6  Stanonik Tadej
  8  Avguštin Tadej
  13  Novak Luka
  14  Bobnar Luka
  15  Hirkić Sandi
  16  Gorenjc Alexander
  18  Bojić Momčilo
  Rezervni igralci
  11  Radojčić Vukoje
  14  Stojanac Matej
  15  Kopitar Aljoša
  16  Tejić Dejan
  17  Bah Martin
  18  Pavlovič Aleš
  20  Gašić Dražen
  Rezervni igralci
  9  Krpič Marko
  10  Janežič Luka
  45  Midžan Dino
   TRENER
   Britof
   Stanarević Danijel
   Škofja Loka
   Janežič Andrej
   STRELCI
   Britof
   1 : 0 10 - Logar Matic (30')
   2 : 0 10 - Logar Matic (45')
   3 : 1 6 - Dvanajščak Anže (54') 11m
   Škofja Loka
   2 : 1 18 - Bojić Momčilo (49') 11m
   OPOMINJANI
   Britof
    6 - Dvanajščak Anže (70')
   Škofja Loka
    10 - Janežič Luka (70')
    2 - Matanovič Josip (88')
   IZKLJUČENI
   Britof
   Škofja Loka
   MENJAVE
   Britof
  Minuta  Igralec
  64'     18 - Pavlovič Aleš
       5 - Stanarević Danijel
  69'     20 - Gašić Dražen
       23 - Jeglič Matic
  77'     16 - Tejić Dejan
       10 - Logar Matic
  85'     14 - Stojanac Matej
       9 - Tomić Toni
  87'     11 - Radojčić Vukoje
       8 - Šenk Gašper
   Škofja Loka
  Minuta  Igralec
  60'     9 - Krpič Marko
       5 - Dindić Haris
  60'     10 - Janežič Luka
       16 - Gorenjc Alexander
  83'     45 - Midžan Dino
       13 - Novak Luka
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan