align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2018/19
  Zapisnik: 5. krog 29.09.18
   TEKMA: Polet - Visoko 1 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Sveti Duh - Igrišče Gorajte, Sv.Duh - Virmaše    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Celjer Tilen
   1. pomočnik: Ovnik Mihael
   2. pomočnik: Damjanovič Alen
   Delegat: Mohar Janez
   POSTAVI
   Polet
Priimek in ime
  2  Langerholc Miha
  5  Gartner Jaka
  6  Koplan Klemen
  7  Stanonik Aljaž (K)
  8  Uršič Gašper
  9  Hafner Blaž
  10  Pagon Peter
  11  Debeljak Matic
  12  Šubic Oto (V)
  20  Mrak Žiga
  21  Ramovš Andraž
   Visoko
Priimek in ime
  1  Krč Nejc (V)
  2  Debeljak Žan
  4  Gašpirc Kristjan
  5  Jurhar Žiga
  6  Zorman Maks David
  7  Boncelj Uroš
  8  Krek Luka
  9  Križaj Peter
  10  Kern Gašper (K)
  11  Janhar Andraž
  20  Janhar Lovro
  Rezervni igralci
  1  Bernik Primož
  13  Prosen Žiga
  14  Jelovčan Uroš
  15  Mustafoski Emrah
  16  Stanonik Žan
  17  Hafner Rok
  18  Debeljak Jure
  Rezervni igralci
  3  Dominko Jure
  14  Gartner Žiga
  15  Markun Anže
  16  Križnar Nejc
   TRENER
   Polet
   Feltrin Boris
   Visoko
   Vrtač Drago
   STRELCI
   Polet
   1 : 0 11 - Debeljak Matic (11')
   Visoko
   OPOMINJANI
   Polet
    11 - Debeljak Matic (55')
    17 - Hafner Rok (59')
    13 - Prosen Žiga (84')
    18 - Debeljak Jure (91')
   Visoko
    15 - Markun Anže (57')
    2 - Debeljak Žan (88')
   IZKLJUČENI
   Polet
   Visoko
   MENJAVE
   Polet
  Minuta  Igralec
  52'     18 - Debeljak Jure
       9 - Hafner Blaž
  58'     17 - Hafner Rok
       6 - Koplan Klemen
  64'     13 - Prosen Žiga
       10 - Pagon Peter
  83'     14 - Jelovčan Uroš
       2 - Langerholc Miha
   Visoko
  Minuta  Igralec
  55'     15 - Markun Anže
       7 - Boncelj Uroš
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan