align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2018/19
  Zapisnik: 5. krog 29.09.18
   TEKMA: Bitnje dobrozasenci.si - Bohinj 0 : 2 (0 : 1)
   Kraj: Bitnje - Igrišče Bitnje    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Kajtazović Nejc
   1. pomočnik: Bohinc Urban
   2. pomočnik: Pratljačić Anto
   Delegat: Šink Jaka
   POSTAVI
   Bitnje dobrozasenci.si
Priimek in ime
  3  Vesel Matija
  7  Jerina Matic
  8  Benedičič Blaž
  9  Djaković Simo
  13  Zupanc Bojan
  17  Govekar Matej
  18  Traven Tomaž
  22  Potočnik Lauko Ožbej
  23  Guzelj Rok
  30  Ziherl Gregor (K)
  85  Krasić Petar (V)
   Bohinj
Priimek in ime
  1  Grgić Zoran (V)
  2  Piškur Primož
  4  Milinković Luka
  7  Kovačič Jure (K)
  8  Medja Rok
  11  Iskra Uroš
  13  Milinkovič Igor
  15  Sodja Anže
  16  Petković Milan
  17  Ploh Rok
  19  Rozman Simon
  Rezervni igralci
  4  Sivec Gašper
  15  Počkaj Luka
  Rezervni igralci
  10  Kovačič Dejan
  12  Ravnik Tomaž
  18  Horvat Mitja
  21  Sodja Urban
   TRENER
   Bitnje dobrozasenci.si
   Jerina Andrej
   Bohinj
   Čajić Armin
   STRELCI
   Bitnje dobrozasenci.si
   0 : 2 17 - Govekar Matej (61') AG
   Bohinj
   0 : 1 19 - Rozman Simon (41')
   OPOMINJANI
   Bitnje dobrozasenci.si
    18 - Traven Tomaž (29')
   Bohinj
    8 - Medja Rok (35')
   IZKLJUČENI
   Bitnje dobrozasenci.si
   Bohinj
   MENJAVE
   Bitnje dobrozasenci.si
  Minuta  Igralec
  63'     4 - Sivec Gašper
       18 - Traven Tomaž
  66'     15 - Počkaj Luka
       30 - Ziherl Gregor
   Bohinj
  Minuta  Igralec
  70'     18 - Horvat Mitja
       8 - Medja Rok
  70'     21 - Sodja Urban
       11 - Iskra Uroš
  81'     12 - Ravnik Tomaž
       16 - Petković Milan
  81'     10 - Kovačič Dejan
       19 - Rozman Simon
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan