align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2018/19
  Zapisnik: 6. krog 06.10.18
   TEKMA: Polet - Velesovo 1 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Sveti Duh - Igrišče Gorajte, Sv.Duh - Virmaše    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Bavrlić Dejan
   1. pomočnik: Beton Uroš
   2. pomočnik: Ovnik Mihael
   Delegat: Eljon Cvetko
   POSTAVI
   Polet
Priimek in ime
  2  Langerholc Miha
  4  Mustafoski Emrah
  6  Koplan Klemen
  7  Stanonik Aljaž (K)
  8  Uršič Gašper
  9  Hafner Blaž
  10  Pagon Peter
  11  Debeljak Matic
  12  Šubic Oto (V)
  20  Mrak Žiga
  21  Ramovš Andraž
   Velesovo
Priimek in ime
  1  Gračanin Dalibor (V)
  3  Bobnar David
  4  Dolinar Aleš (K)
  6  Žargaj Vid
  7  Dimc Matej
  8  Burgar Borut
  11  Janžekovič Matic
  16  Oštir Luka
  18  Perdan Erik
  21  Žagar Grega
  23  Tutnjević Igor
  Rezervni igralci
  13  Hafner Rok
  14  Prosen Žiga
  15  Vrečič Egon
  16  Klemenčič Rok
  17  Stanonik Žan
  18  Šubic Nejc
  Rezervni igralci
  5  Kne Žan
  9  Kuhar Matevž
  13  Bezovšek Jaka
  14  Novak Mitja
  15  Šebenik Sebastjan
  20  Kuburić Semir
   TRENER
   Polet
   Feltrin Boris
   Velesovo
   Levstek Ivo
   STRELCI
   Polet
   1 : 1 13 - Hafner Rok (71')
   Velesovo
   0 : 1 7 - Dimc Matej (49')
   OPOMINJANI
   Polet
    20 - Mrak Žiga (90')
   Velesovo
    18 - Perdan Erik (58')
    9 - Kuhar Matevž (74')
    20 - Kuburić Semir (90')
   IZKLJUČENI
   Polet
   Velesovo
   MENJAVE
   Polet
  Minuta  Igralec
  61'     13 - Hafner Rok
       10 - Pagon Peter
  65'     14 - Prosen Žiga
       6 - Koplan Klemen
  85'     17 - Stanonik Žan
       9 - Hafner Blaž
   Velesovo
  Minuta  Igralec
  58'     9 - Kuhar Matevž
       18 - Perdan Erik
  65'     20 - Kuburić Semir
       11 - Janžekovič Matic
  76'     5 - Kne Žan
       23 - Tutnjević Igor
  86'     13 - Bezovšek Jaka
       8 - Burgar Borut
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan