align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2018/19
  Zapisnik: 6. krog 06.10.18
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Bitnje dobrozasenci.si 2 : 1 (1 : 1)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Žnidaršič Žiga
   1. pomočnik: Oblak Tomaž
   2. pomočnik: Lazarević Mile
   Delegat: Peternel Jože
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Salihović Azemir (V)
  2  Buvač Dalibor
  6  Jelić Sandi
  8  Semanić Ermin
  9  Džaferi Egzon
  10  Bešić Mario
  14  Zukanović Nermin
  18  Džafić Belmin
  21  Kateran Selvedin
  22  Galić Miran
  73  Bučić Mario (K)
   Bitnje dobrozasenci.si
Priimek in ime
  3  Vesel Matija
  7  Jerina Matic
  8  Benedičič Blaž
  9  Djaković Simo
  13  Zupanc Bojan
  17  Govekar Matej
  18  Traven Tomaž
  22  Homec Matej
  23  Guzelj Rok
  30  Ziherl Gregor (K)
  31  Krasić Petar (V)
  Rezervni igralci
  3  Mustedanagić Amel
  4  Baxhaku Astrit
  5  Mitrić Stefan
  7  Kazić Zemir
  12  Kovač Dejan (V)
  15  Bavrlić Bojan
  16  Muminović Samir
  Rezervni igralci
  4  Sivec Gašper
  10  Borković Marijo
  15  Počkaj Luka
  16  Knific Košir Bober
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Railić Darjo
   Bitnje dobrozasenci.si
   Jerina Andrej
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 1 73 - Bučić Mario (45')
   2 : 1 22 - Galić Miran (82')
   Bitnje dobrozasenci.si
   0 : 1 22 - Homec Matej (31')
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
   Bitnje dobrozasenci.si
    3 - Vesel Matija (61')
    16 - Knific Košir Bober (81')
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Bitnje dobrozasenci.si
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  66'     7 - Kazić Zemir
       6 - Jelić Sandi
  66'     3 - Mustedanagić Amel
       21 - Kateran Selvedin
  70'     15 - Bavrlić Bojan
       18 - Džafić Belmin
  82'     5 - Mitrić Stefan
       2 - Buvač Dalibor
  82'     4 - Baxhaku Astrit
       8 - Semanić Ermin
   Bitnje dobrozasenci.si
  Minuta  Igralec
  42'     16 - Knific Košir Bober
       8 - Benedičič Blaž
  76'     4 - Sivec Gašper
       13 - Zupanc Bojan
  81'     10 - Borković Marijo
       9 - Djaković Simo
  85'     15 - Počkaj Luka
       22 - Homec Matej
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan