align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2018/19
  Zapisnik: 6. krog 06.10.18
   TEKMA: Zarica Kranj - Britof 2 : 2 (1 : 1)
   Kraj: Kranj- Zarica - Športni park Zarica, Kranj    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Manojlović Dejan
   1. pomočnik: Zašev Venco
   2. pomočnik: Buzadžija Bojan
   Delegat: Žontar Ciril
   POSTAVI
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Hafner Anže (V)
  2  Klemenc Jan
  3  Pantelić Sebastjan
  4  Teran Rok
  5  Košir Miha
  7  Gjeorgjiev David
  8  Šubic Nejc (K)
  10  Stojkov Dejan
  11  Robnik Dejan
  13  Eržen Vid
  18  Rozman-Močnik Žan
   Britof
Priimek in ime
  2  Porenta Dominik
  3  Vučković Mirko (K)
  4  Hoxha Besnik
  6  Dvanajščak Anže
  7  Markelj David
  8  Šenk Gašper
  9  Tomić Toni
  10  Logar Matic
  11  Kopitar Aljoša
  12  Baloh Aleš (V)
  14  Jeglič Matic
  Rezervni igralci
  6  Kljajić Filip
  9  Bokal Šter Tian
  12  Nadarević Denis (V)
  14  Susak Patrik
  15  Andreski Žarko
  19  Gubanc Gašper
  20  Muzaferović Sean
  Rezervni igralci
  5  Jusufović Elvis
  15  Okorn Matic
  16  Tejić Dejan
  17  Bah Martin
  18  Pavlovič Aleš
  20  Gašić Dražen
   TRENER
   Zarica Kranj
   Robnik Dejan
   Britof
   Stanarević Danijel
   STRELCI
   Zarica Kranj
   1 : 1 13 - Eržen Vid (20')
   2 : 2 20 - Muzaferović Sean (90')
   Britof
   0 : 1 4 - Hoxha Besnik (17')
   1 : 2 20 - Gašić Dražen (76')
   OPOMINJANI
   Zarica Kranj
    10 - Stojkov Dejan (28')
    11 - Robnik Dejan (52')
   Britof
    8 - Šenk Gašper (70')
   IZKLJUČENI
   Zarica Kranj
   Britof
   MENJAVE
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  36'     9 - Bokal Šter Tian
       10 - Stojkov Dejan
  78'     15 - Andreski Žarko
       2 - Klemenc Jan
  82'     20 - Muzaferović Sean
       5 - Košir Miha
   Britof
  Minuta  Igralec
  63'     20 - Gašić Dražen
       10 - Logar Matic
  65'     18 - Pavlovič Aleš
       4 - Hoxha Besnik
  73'     16 - Tejić Dejan
       8 - Šenk Gašper
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan