align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2018/19
  Zapisnik: 6. krog 06.10.18
   TEKMA: Visoko - Niko Železniki 3 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Visoko - Športni park Visoko    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Jerič Anže
   1. pomočnik: Močnik Perič Aleš
   2. pomočnik: Gregorc Jan
   Delegat: Vidali Žarko
   POSTAVI
   Visoko
Priimek in ime
  1  Vrtač Žan (V)
  2  Debeljak Žan
  4  Vrtač Nik
  5  Seljak Žan
  6  Markun Anže
  7  Zorman Maks David
  8  Vrtač Tim
  9  Križaj Peter
  10  Kern Gašper (K)
  11  Jagodic Tine
  20  Janhar Lovro
   Niko Železniki
Priimek in ime
  1  Šturm Matija (V)
  2  Cvek Jure
  3  Kavčič Rok
  4  Gajgar David
  5  Demšar Andrej
  6  Dauti Sami
  7  Pfajfar Jan
  8  Potočnik Matic
  9  Prezelj Nejc
  10  Soklič Denis (K)
  11  Torkar Domen
  Rezervni igralci
  3  Dominko Jure
  12  Krč Nejc (V)
  14  Krek Luka
  15  Krč Urban
  16  Boncelj Uroš
  17  Čebulj Rok
  18  Gašpirc Kristjan
  Rezervni igralci
  13  Gruškovnjak Amadej
  14  Gajgar Patrik
  15  Frelih Rok
  16  Samardžić Refik
   TRENER
   Visoko
   Vrtač Drago
   Niko Železniki
   Bertoncelj Uroš
   STRELCI
   Visoko
   1 : 0 2 - Debeljak Žan (54') 11m
   2 : 0 8 - Vrtač Tim (70')
   3 : 0 15 - Krč Urban (85')
   Niko Železniki
   OPOMINJANI
   Visoko
   Niko Železniki
    2 - Cvek Jure (56')
    5 - Demšar Andrej (62')
   IZKLJUČENI
   Visoko
   Niko Železniki
   MENJAVE
   Visoko
  Minuta  Igralec
  75'     16 - Boncelj Uroš
       9 - Križaj Peter
  79'     15 - Krč Urban
       11 - Jagodic Tine
  83'     18 - Gašpirc Kristjan
       5 - Seljak Žan
  85'     14 - Krek Luka
       4 - Vrtač Nik
  87'     17 - Čebulj Rok
       7 - Zorman Maks David
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  64'     14 - Gajgar Patrik
       5 - Demšar Andrej
  67'     13 - Gruškovnjak Amadej
       9 - Prezelj Nejc
  78'     16 - Samardžić Refik
       6 - Dauti Sami
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan