align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2018/19
  Zapisnik: 6. krog 06.10.18
   TEKMA: Škofja Loka - Preddvor 6 : 0 (3 : 0)
   Kraj: Godešič - Nogometni center Prod Godešič    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Celjer Tilen
   1. pomočnik: Brezar Davor
   2. pomočnik: Pratljačić Anto
   Delegat: Antolin Rudi
   POSTAVI
   Škofja Loka
Priimek in ime
  2  Matanovič Josip
  3  Novak Luka
  4  Oblak Anže (K)
  5  Avguštin Tilen
  6  Stanonik Tadej
  7  Jović Viler
  9  Krpič Marko
  11  Hirkić Sandi
  12  Reiner Jan (V)
  16  Gorenjc Alexander
  18  Bojić Momčilo
   Preddvor
Priimek in ime
  1  Strniša Gregor (V)
  2  Čemažar Luka
  3  Zavrl Jan
  5  Žandar Žiga
  6  Mlakar Gašper
  7  Čurk Igor
  8  Kondić Dejan
  9  Tirovič Drago
  10  Kokić Mirzet
  11  Kovačič Tim
  30  Lenič Aleš (K)
  Rezervni igralci
  8  Janežič Andrej
  10  Janežič Luka
  14  Trebec Marko
  19  Jović Miroslav
  45  Midžan Dino
  Rezervni igralci
  13  Krč Matija
  15  Logonder Blaž
  17  Bogataj Andrej
  64  Bogataj Alojz Slavko
   TRENER
   Škofja Loka
   Janežič Andrej
   Preddvor
   Pavc Iztok
   STRELCI
   Škofja Loka
   1 : 0 11 - Hirkić Sandi (17')
   2 : 0 18 - Bojić Momčilo (35')
   3 : 0 10 - Janežič Luka (38')
   4 : 0 18 - Bojić Momčilo (48')
   5 : 0 18 - Bojić Momčilo (70')
   6 : 0 4 - Oblak Anže (89')
   Preddvor
    11 - Kovačič Tim (12') 11m
   OPOMINJANI
   Škofja Loka
    3 - Novak Luka (55')
   Preddvor
    3 - Zavrl Jan (55')
    9 - Tirovič Drago (65')
    7 - Čurk Igor (80')
    11 - Kovačič Tim (85')
    13 - Krč Matija (88')
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka
   Preddvor
   MENJAVE
   Škofja Loka
  Minuta  Igralec
  34'     10 - Janežič Luka
       9 - Krpič Marko
  53'     14 - Trebec Marko
       6 - Stanonik Tadej
  72'     45 - Midžan Dino
       3 - Novak Luka
   Preddvor
  Minuta  Igralec
  70'     15 - Logonder Blaž
       8 - Kondić Dejan
  78'     13 - Krč Matija
       9 - Tirovič Drago
  87'     17 - Bogataj Andrej
       5 - Žandar Žiga
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan