align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2018/19
  Zapisnik: 7. krog 13.10.18
   TEKMA: Britof - Bohinj 2 : 3 (1 : 3)
   Kraj: Britof - Igrišče Britof, Kranj    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Celjer Tilen
   1. pomočnik: Štrajhar Primož
   2. pomočnik: Jerič Jaka
   Delegat: Mohar Janez
   POSTAVI
   Britof
Priimek in ime
  2  Porenta Dominik
  3  Vučković Mirko (K)
  4  Stanarević Danijel
  6  Dvanajščak Anže
  7  Markelj David
  8  Šenk Gašper
  9  Tomić Toni
  10  Logar Matic
  11  Hoxha Besnik
  12  Baloh Aleš (V)
  14  Jeglič Matic
   Bohinj
Priimek in ime
  1  Grgić Zoran (V)
  7  Kovačič Jure
  8  Medja Rok
  10  Kovačič Dejan (K)
  11  Iskra Uroš
  13  Milinkovič Igor
  15  Sodja Anže
  16  Petković Milan
  17  Ploh Rok
  19  Rozman Simon
  21  Sodja Urban
  Rezervni igralci
  5  Jusufović Elvis
  13  Radojčić Vukoje
  15  Zupan Jaka
  16  Tejić Dejan
  17  Kopitar Aljoša
  18  Pavlovič Aleš
  20  Gašić Dražen
  Rezervni igralci
  9  Čajić Armin
  12  Ravnik Tomaž
  18  Horvat Mitja
   TRENER
   Britof
   Stanarević Danijel
   Bohinj
   Čajić Armin
   STRELCI
   Britof
   1 : 2 7 - Markelj David (35')
   2 : 3 14 - Jeglič Matic (52')
   Bohinj
   0 : 1 10 - Kovačič Dejan (21')
   0 : 2 13 - Milinkovič Igor (26')
   1 : 3 19 - Rozman Simon (43') 11m
   OPOMINJANI
   Britof
    6 - Dvanajščak Anže (33')
    12 - Baloh Aleš (42')
    11 - Hoxha Besnik (85')
   Bohinj
    13 - Milinkovič Igor (63')
    16 - Petković Milan (70')
    1 - Grgić Zoran (89')
   IZKLJUČENI
   Britof
   Bohinj
   MENJAVE
   Britof
  Minuta  Igralec
  46'     16 - Tejić Dejan
       7 - Markelj David
  46'     17 - Kopitar Aljoša
       8 - Šenk Gašper
  70'     20 - Gašić Dražen
       10 - Logar Matic
  81'     18 - Pavlovič Aleš
       14 - Jeglič Matic
   Bohinj
  Minuta  Igralec
  58'     18 - Horvat Mitja
       21 - Sodja Urban
  85'     12 - Ravnik Tomaž
       16 - Petković Milan
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan