align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2018/19
  Zapisnik: 7. krog 13.10.18
   TEKMA: Velesovo - Visoko 2 : 1 (1 : 0)
   Kraj: Velesovo - Nogometni center Velesovo    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Žnidaršič Žiga
   1. pomočnik: Antolič Jean
   2. pomočnik: Ovnik Mihael
   Delegat: Tomšič Roman
   POSTAVI
   Velesovo
Priimek in ime
  1  Gračanin Dalibor (V)
  3  Slapar Klemen
  4  Dolinar Aleš (K)
  6  Žargaj Vid
  7  Dimc Matej
  8  Novak Mitja
  10  Burgar Borut
  16  Oštir Luka
  18  Perdan Erik
  19  Janžekovič Matic
  21  Žagar Grega
   Visoko
Priimek in ime
  1  Vrtač Žan (V)
  2  Debeljak Žan
  4  Vrtač Nik
  5  Seljak Žan
  6  Markun Anže
  7  Zorman Maks David
  8  Vrtač Tim
  9  Križaj Peter
  10  Kern Gašper (K)
  11  Janhar Andraž
  20  Janhar Lovro
  Rezervni igralci
  5  Kne Žan
  9  Kuhar Matevž
  11  Kuburić Semir
  13  Bezovšek Jaka
  23  Tutnjević Igor
  Rezervni igralci
  3  Dominko Jure
  12  Krč Nejc (V)
  14  Čebulj Rok
  15  Krč Urban
  17  Jagodic Tine
  18  Gašpirc Kristjan
  19  Križnar Nejc
   TRENER
   Velesovo
   Levstek Ivo
   Visoko
   Kern Gašper
   STRELCI
   Velesovo
   1 : 0 7 - Dimc Matej (43')
    19 - Janžekovič Matic (73') 11m
   2 : 0 16 - Oštir Luka (81')
   Visoko
   2 : 1 15 - Krč Urban (92')
   OPOMINJANI
   Velesovo
    7 - Dimc Matej (24')
    18 - Perdan Erik (31')
    23 - Tutnjević Igor (68')
    10 - Burgar Borut (75')
   Visoko
    6 - Markun Anže (51')
    20 - Janhar Lovro (71')
    10 - Kern Gašper (75')
   IZKLJUČENI
   Velesovo
   Visoko
   MENJAVE
   Velesovo
  Minuta  Igralec
  46'     9 - Kuhar Matevž
       7 - Dimc Matej
  57'     23 - Tutnjević Igor
       8 - Novak Mitja
  77'     5 - Kne Žan
       23 - Tutnjević Igor
   Visoko
  Minuta  Igralec
  46'     17 - Jagodic Tine
       9 - Križaj Peter
  57'     19 - Križnar Nejc
       11 - Janhar Andraž
  86'     15 - Krč Urban
       8 - Vrtač Tim
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan