align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2018/19
  Zapisnik: 7. krog 13.10.18
   TEKMA: Šobec Lesce - SIJ Acroni Jesenice 3 : 3 (1 : 1)
   Kraj: Lesce - Igrišče na Žagi, Lesce    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Žnidaršič Andrej
   1. pomočnik: Beton Uroš
   2. pomočnik: Damjanovič Alen
   Delegat: Kužnik Iztok
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Patljak Jure (V,K)
  2  Bertoncelj Matic
  3  Strašek Rok
  4  Vrtačnik Tilen
  5  Dolar Jure
  6  Rozman Miha
  8  Ambrož Vid
  9  Černivec Žan
  10  Dermastja Jaka
  11  Mlakar Rok
  13  Škrlep Luka
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Rakas Filip (V)
  2  Semanić Ermin
  3  Mustedanagić Amel
  6  Jelić Sandi
  9  Redžić Ajdin
  10  Bešić Mario
  14  Zukanović Nermin
  16  Džaferi Egzon
  17  Buvač Dalibor
  18  Galić Miran (K)
  19  Džafić Belmin
  Rezervni igralci
  7  Gale Matjaž
  14  Lavtar Gašper
  15  Blažič Grega
  16  Jožef Andrej
  17  Bohinec Sebastjan
  18  Gorišek Jaka
  Rezervni igralci
  5  Muminović Samir
  7  Kazić Zemir
  8  Balaj Edison
  11  Bajrić Amar
  12  Kadirić Amar (V)
  13  Talić Armin
  15  Kateran Selvedin
   TRENER
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   SIJ Acroni Jesenice
   Railić Darjo
   STRELCI
   Šobec Lesce
   1 : 1 10 - Dermastja Jaka (38')
   2 : 2 3 - Strašek Rok (73')
   3 : 3 9 - Černivec Žan (93')
   SIJ Acroni Jesenice
   0 : 1 9 - Redžić Ajdin (3')
   1 : 2 9 - Redžić Ajdin (53')
   2 : 3 19 - Džafić Belmin (88')
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
    13 - Škrlep Luka (65')
    14 - Lavtar Gašper (78')
   SIJ Acroni Jesenice
    19 - Džafić Belmin (77')
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
   SIJ Acroni Jesenice
   MENJAVE
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  60'     17 - Bohinec Sebastjan
       4 - Vrtačnik Tilen
  60'     14 - Lavtar Gašper
       8 - Ambrož Vid
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  23'     7 - Kazić Zemir
       17 - Buvač Dalibor
  46'     15 - Kateran Selvedin
       18 - Galić Miran
  46'     13 - Talić Armin
       14 - Zukanović Nermin
  76'     8 - Balaj Edison
       6 - Jelić Sandi
  89'     11 - Bajrić Amar
       19 - Džafić Belmin
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
1. krog 17.08.19
Tinex Šenčur : TKK Tolmin 2 : 3
Primorje : Fama Vipava 2 : 0
Adria : Kočevje 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Sava Kranj 3 : 1
Ilirija 1911 : Elta Izola 2 : 2
Žiri : Arne Tabor 69 0 : 0
Bled Hirter : Brinje Grosuplje 0 : 6
GNL-člani 2018/19
22. krog 01.06.19
Velesovo : Preddvor 3 : 2
Visoko : Šobec Lesce 1 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Škofja Loka 2 : 1
Polet : Niko Železniki 3 : 2
Bohinj : Zarica Kranj 2 : 0
Bitnje dobrozasenci.si : Britof 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan