align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2018/19
  Zapisnik: 8. krog 20.10.18
   TEKMA: Velesovo - Bitnje dobrozasenci.si 1 : 2 (1 : 2)
   Kraj: Velesovo - Nogometni center Velesovo    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Celjer Tilen
   1. pomočnik: Močnik Perič Aleš
   2. pomočnik: Rupnik Stanislav
   Delegat: Eljon Cvetko
   POSTAVI
   Velesovo
Priimek in ime
  1  Gračanin Dalibor (V)
  2  Bobnar David
  3  Slapar Klemen
  6  Žargaj Vid
  7  Dimc Matej
  8  Novak Mitja
  9  Kuhar Matevž
  10  Burgar Borut (K)
  16  Oštir Luka
  21  Žagar Grega
  23  Janžekovič Matic
   Bitnje dobrozasenci.si
Priimek in ime
  2  Traven Tomaž
  3  Vesel Matija
  4  Homec Matej
  7  Jerina Matic (K)
  9  Djaković Simo
  10  Juvan Jan
  13  Zupanc Bojan
  14  Vidmar David
  21  Knific Košir Bober
  23  Guzelj Rok
  85  Krasić Petar (V)
  Rezervni igralci
  5  Kne Žan
  11  Jenko Majer Žan Luka
  13  Bezovšek Jaka
  14  Kuburić Semir
  18  Rezar Nejc (V)
  19  Bošnak Blaž
  Rezervni igralci
  6  Počkaj Luka
  8  Potočnik Lauko Ožbej
  15  Kokošar Bojan
  22  Macanović Senaid
   TRENER
   Velesovo
   Levstek Ivo
   Bitnje dobrozasenci.si
   Jerina Andrej
   STRELCI
   Velesovo
   1 : 1 7 - Dimc Matej (36') 11m
   Bitnje dobrozasenci.si
   0 : 1 10 - Juvan Jan (34')
   1 : 2 10 - Juvan Jan (42') 11m
   OPOMINJANI
   Velesovo
    8 - Novak Mitja (42')
    6 - Žargaj Vid (55')
    23 - Janžekovič Matic (78')
    3 - Slapar Klemen (84')
   Bitnje dobrozasenci.si
    13 - Zupanc Bojan (11')
    2 - Traven Tomaž (39')
   IZKLJUČENI
   Velesovo
   Bitnje dobrozasenci.si
   MENJAVE
   Velesovo
  Minuta  Igralec
  46'     19 - Bošnak Blaž
       8 - Novak Mitja
   Bitnje dobrozasenci.si
  Minuta  Igralec
  57'     22 - Macanović Senaid
       4 - Homec Matej
  74'     15 - Kokošar Bojan
       21 - Knific Košir Bober
  83'     6 - Počkaj Luka
       10 - Juvan Jan
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan