align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2018/19
  Zapisnik: 8. krog 20.10.18
   TEKMA: Visoko - Škofja Loka 0 : 2 (0 : 1)
   Kraj: Visoko - Športni park Visoko    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Kajtazović Nejc
   1. pomočnik: Beton Uroš
   2. pomočnik: Štrajhar Primož
   Delegat: Krebs Roman
   POSTAVI
   Visoko
Priimek in ime
  1  Vrtač Žan (V)
  2  Debeljak Žan
  4  Vrtač Nik
  5  Seljak Žan
  6  Markun Anže
  7  Voga Franci
  8  Vrtač Tim
  9  Križaj Peter
  10  Kern Gašper (K)
  11  Janhar Andraž
  20  Janhar Lovro
   Škofja Loka
Priimek in ime
  2  Matanovič Josip
  4  Oblak Anže (K)
  5  Avguštin Tilen
  6  Stanonik Tadej
  7  Jović Viler
  8  Bobnar Luka
  9  Gorenjc Alexander
  10  Janežič Luka
  12  Reiner Jan (V)
  13  Novak Luka
  45  Jović Aleksandar
  Rezervni igralci
  3  Dominko Jure
  12  Krč Nejc (V)
  14  Gašpirc Kristjan
  15  Krč Urban
  17  Krek Luka
  18  Boncelj Uroš
  19  Križnar Nejc
  Rezervni igralci
  11  Hirkić Sandi
  14  Janežič Andrej
  17  Trebec Marko
   TRENER
   Visoko
   Vrtač Drago
   Škofja Loka
   Janežič Andrej
   STRELCI
   Visoko
   Škofja Loka
   0 : 1 9 - Gorenjc Alexander (16')
   0 : 2 9 - Gorenjc Alexander (74')
   OPOMINJANI
   Visoko
    8 - Vrtač Tim (50')
   Škofja Loka
    2 - Matanovič Josip (61')
    7 - Jović Viler (72')
   IZKLJUČENI
   Visoko
    6 - Markun Anže (61')
   Škofja Loka
   MENJAVE
   Visoko
  Minuta  Igralec
  46'     14 - Gašpirc Kristjan
       4 - Vrtač Nik
  59'     15 - Krč Urban
       9 - Križaj Peter
  73'     19 - Križnar Nejc
       11 - Janhar Andraž
  84'     3 - Dominko Jure
       20 - Janhar Lovro
  87'     18 - Boncelj Uroš
       8 - Vrtač Tim
   Škofja Loka
  Minuta  Igralec
  59'     11 - Hirkić Sandi
       10 - Janežič Luka
  63'     17 - Trebec Marko
       45 - Jović Aleksandar
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
20. krog 13.04.19
Tinex Šenčur : Ivančna Gorica 2 : 1
Komenda : Zagorje 2 : 2
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 1 : 4
Sava Kranj : Bled Hirter 0 : 0
GNL-člani 2018/19
14. krog 13.04.19
Niko Železniki : Šobec Lesce 0 : 5
Preddvor : Britof 2 : 6
Zarica Kranj : Velesovo 1 : 1
Škofja Loka : Bitnje dobrozasenci.si 5 : 1
Bohinj : Polet 4 : 0
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 6 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan