align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2018/19
  Zapisnik: 8. krog 20.10.18
   TEKMA: Bohinj - Preddvor 4 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Bohinjska Bistrica - Igrišče Danica, Bohinjska Bistrica    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Gregorc Jan
   1. pomočnik: Ajdovec Rafael
   2. pomočnik: Pahulje Erazem
   Delegat: Rešek Edo
   POSTAVI
   Bohinj
Priimek in ime
  1  Grgić Zoran (V)
  2  Piškur Primož
  4  Milinković Luka
  5  Arh Peter
  7  Kovačič Jure
  10  Kovačič Dejan (K)
  13  Milinkovič Igor
  16  Petković Milan
  17  Ploh Rok
  19  Rozman Simon
  21  Sodja Urban
   Preddvor
Priimek in ime
  1  Strniša Gregor (V)
  2  Čemažar Luka
  3  Zavrl Jan
  4  Lenič Aleš (K)
  5  Mlakar Gašper
  6  Krč Matija
  7  Kondić Dejan
  8  Kovačič Tim
  10  Kokić Mirzet
  11  Pelko Tilen
  13  Potkonjak Luka
  Rezervni igralci
  8  Medja Rok
  9  Čajić Armin
  12  Ravnik Tomaž
  20  Krkoč Jure
  Rezervni igralci
  14  Logonder Blaž
  15  Bogataj Andrej
  16  Pavc Iztok
  64  Bogataj Alojz Slavko
   TRENER
   Bohinj
   Čajić Armin
   Preddvor
   Pavc Iztok
   STRELCI
   Bohinj
   1 : 0 13 - Milinkovič Igor (19')
   2 : 0 16 - Petković Milan (40')
   3 : 0 8 - Medja Rok (81')
   4 : 0 8 - Medja Rok (92')
   Preddvor
   OPOMINJANI
   Bohinj
    16 - Petković Milan (61')
   Preddvor
    3 - Zavrl Jan (20')
    11 - Pelko Tilen (51')
   IZKLJUČENI
   Bohinj
   Preddvor
   MENJAVE
   Bohinj
  Minuta  Igralec
  71'     20 - Krkoč Jure
       19 - Rozman Simon
  80'     8 - Medja Rok
       16 - Petković Milan
  82'     12 - Ravnik Tomaž
       17 - Ploh Rok
  86'     9 - Čajić Armin
       13 - Milinkovič Igor
   Preddvor
  Minuta  Igralec
  75'     14 - Logonder Blaž
       11 - Pelko Tilen
  80'     15 - Bogataj Andrej
       13 - Potkonjak Luka
  82'     16 - Pavc Iztok
       6 - Krč Matija
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
17. krog 23.03.19
Tinex Šenčur : Bled Hirter 0 : 1
Ivančna Gorica : Brinje Grosuplje 2 : 3
Svoboda Ljubljana : Komenda 1 : 1
Sava Kranj : Zagorje 0 : 2
Arne Tabor 69 : Žiri 0 : 0
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan