align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2018/19
  Zapisnik: 9. krog 27.10.18
   TEKMA: Preddvor - SIJ Acroni Jesenice 2 : 4 (0 : 1)
   Kraj: Preddvor - Igrišče Za žago, Preddvor    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Beton Uroš
   1. pomočnik: Oblak Tomaž
   2. pomočnik: Rupnik Stanislav
   Delegat: Jaklič Darko
   POSTAVI
   Preddvor
Priimek in ime
  1  Strniša Gregor (V)
  2  Čemažar Luka
  3  Potkonjak Luka
  4  Krč Matija
  5  Šimić Mario
  6  Pelko Tilen
  7  Kovačič Tim
  9  Burgar Benjamin
  10  Kokić Mirzet
  11  Tirovič Drago
  30  Lenič Aleš (K)
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  4  Semanić Ermin
  6  Jelić Sandi
  9  Redžić Ajdin
  10  Bešić Mario
  12  Kadirić Amar (V)
  13  Kuzmić Alen
  14  Zukanović Nermin
  15  Bavrlić Bojan
  19  Džafić Belmin
  22  Galić Miran (K)
  73  Bučić Mario
  Rezervni igralci
  13  Kondić Dejan
  15  Logonder Blaž
  16  Bogataj Andrej
  17  Markun Boštjan
  Rezervni igralci
  1  Rakas Filip (V)
  2  Baxhaku Astrit
  5  Biščević Alan
  7  Balaj Edison
  11  Bajrić Amar
  16  Basta Uroš
   TRENER
   Preddvor
   Pavc Iztok
   SIJ Acroni Jesenice
   Railić Darjo
   STRELCI
   Preddvor
   1 : 1 11 - Tirovič Drago (68')
   2 : 4 10 - Kokić Mirzet (87') 11m
   SIJ Acroni Jesenice
   0 : 1 6 - Jelić Sandi (36')
   1 : 2 73 - Bučić Mario (74')
   1 : 3 16 - Basta Uroš (81')
   1 : 4 7 - Balaj Edison (85')
   OPOMINJANI
   Preddvor
    1 - Strniša Gregor (78')
    6 - Pelko Tilen (78')
   SIJ Acroni Jesenice
    19 - Džafić Belmin (78')
   IZKLJUČENI
   Preddvor
   SIJ Acroni Jesenice
   MENJAVE
   Preddvor
  Minuta  Igralec
  81'     15 - Logonder Blaž
       2 - Čemažar Luka
  82'     13 - Kondić Dejan
       7 - Kovačič Tim
  84'     16 - Bogataj Andrej
       6 - Pelko Tilen
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  46'     16 - Basta Uroš
       6 - Jelić Sandi
  52'     2 - Baxhaku Astrit
       4 - Semanić Ermin
  75'     7 - Balaj Edison
       9 - Redžić Ajdin
  80'     11 - Bajrić Amar
       19 - Džafić Belmin
  85'     5 - Biščević Alan
       15 - Bavrlić Bojan
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
1. krog 17.08.19
Tinex Šenčur : TKK Tolmin 2 : 3
Primorje : Fama Vipava 2 : 0
Adria : Kočevje 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Sava Kranj 3 : 1
Ilirija 1911 : Elta Izola 2 : 2
Žiri : Arne Tabor 69 0 : 0
Bled Hirter : Brinje Grosuplje 0 : 6
GNL-člani 2018/19
22. krog 01.06.19
Velesovo : Preddvor 3 : 2
Visoko : Šobec Lesce 1 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Škofja Loka 2 : 1
Polet : Niko Železniki 3 : 2
Bohinj : Zarica Kranj 2 : 0
Bitnje dobrozasenci.si : Britof 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan