align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2018/19
  Zapisnik: 9. krog 27.10.18
   TEKMA: Britof - Polet 4 : 1 (2 : 0)
   Kraj: Britof - Igrišče Britof, Kranj    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Celjer Tilen
   1. pomočnik: Krsnik Luka
   2. pomočnik: Vreček Bor
   Delegat: Žunič Ivan
   POSTAVI
   Britof
Priimek in ime
  2  Porenta Dominik
  3  Vučković Mirko (K)
  4  Stanarević Danijel
  5  Šenk Gašper
  6  Dvanajščak Anže
  7  Jeglič Matic
  8  Tejić Dejan
  9  Tomić Toni
  10  Markelj David
  11  Pavlovič Aleš
  12  Kopitar Aljoša (V)
   Polet
Priimek in ime
  1  Šuligoj Uroš (V)
  2  Jelovčan Uroš
  3  Mustafoski Emrah
  5  Gartner Jaka
  6  Pagon Peter
  7  Stanonik Aljaž (K)
  8  Hafner Rok
  9  Debeljak Matic
  10  Jašaragić Mustafa
  11  Stanonik Žan
  20  Mrak Žiga
  Rezervni igralci
  14  Okorn Matic
  15  Stojanac Matej
  16  Ognjenovič Jovan
  17  Jusufović Elvis
  Rezervni igralci
  13  Vrečič Egon
  14  Šubic Oto
  15  Kralj Domen
   TRENER
   Britof
   Stanarević Danijel
   Polet
   Feltrin Boris
   STRELCI
   Britof
   1 : 0 11 - Pavlovič Aleš (19')
   2 : 0 11 - Pavlovič Aleš (26')
   3 : 1 9 - Tomić Toni (85')
   4 : 1 6 - Dvanajščak Anže (87') 11m
   Polet
   2 : 1 9 - Debeljak Matic (55')
   OPOMINJANI
   Britof
    5 - Šenk Gašper (23')
    10 - Markelj David (28')
    6 - Dvanajščak Anže (70')
   Polet
    7 - Stanonik Aljaž (33')
    20 - Mrak Žiga (70')
   IZKLJUČENI
   Britof
   Polet
   MENJAVE
   Britof
  Minuta  Igralec
  46'     15 - Stojanac Matej
       5 - Šenk Gašper
  80'     14 - Okorn Matic
       8 - Tejić Dejan
  81'     17 - Jusufović Elvis
       11 - Pavlovič Aleš
   Polet
  Minuta  Igralec
  57'     14 - Šubic Oto
       10 - Jašaragić Mustafa
  57'     13 - Vrečič Egon
       9 - Debeljak Matic
  61'     15 - Kralj Domen
       11 - Stanonik Žan
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
1. krog 17.08.19
Tinex Šenčur : TKK Tolmin 2 : 3
Primorje : Fama Vipava 2 : 0
Adria : Kočevje 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Sava Kranj 3 : 1
Ilirija 1911 : Elta Izola 2 : 2
Žiri : Arne Tabor 69 0 : 0
Bled Hirter : Brinje Grosuplje 0 : 6
GNL-člani 2018/19
22. krog 01.06.19
Velesovo : Preddvor 3 : 2
Visoko : Šobec Lesce 1 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Škofja Loka 2 : 1
Polet : Niko Železniki 3 : 2
Bohinj : Zarica Kranj 2 : 0
Bitnje dobrozasenci.si : Britof 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan